Прокатні компанії можуть застосовувати вищі тарифи для водіїв віком до 25 років. Ця сума зазвичай сплачується під час отримання автомобіля. У деяких регіонах можуть діяти вікові обмеження. Перш ніж оформити замовлення, відвідайте веб-сайт прокатної компанії.

Порівняння цін на прокат автомобілів в аеропорту Афіни Інтернешнл через Skyscanner

###Оренда авто у Афінах Вся інформація є актуальною на травень 2015

Міжнародний аеропорт Афін Елефтеріос Венізелос знаходиться на відстані приблизно сорока кілометрів від центру міста, в залежності від того, який шлях ви оберете. Будь ласка, зауважте, що деякі маршрути можуть пролягати по платним шосе. Враховуйте це при плануванні поїздки. Для того, щоб дістатися міста, рухайтесь від аеропорту у південно-західному напрямку по шосе Αττική Οδός, через 5 кілометрів здійснить поворот праворуч на виїзді К2 у напрямку Афін на шосе Αττική Οδός/Е94/А6 і рухайтеся далі на північ, слідуючи вказівникам. ###Прокатні компанії в аеропорту Майже усі найбільш відомі міжнародні прокатні компанії представлені в аеропорту, серед них Avis, Hertz, Sixt, Budget та Enterprise. Офіси цих компаній розташовані у будівлі головного терміналу у Зоні прибуття. Для того щоб заощадити ваш час та кошти, ми рекомендуємо вам скористатися можливістю он-лайн бронювання автомобілів. Найкращий варіант прокату автомобіля ви зможете знайти за допомогою сайту Skyscanner, скориставшись відповідним розділом.

На території аеропорту знаходиться паркування, яке розділено на три зони. Зони Р1 та Р2, які можуть вмістити до 1360 автомобілів, розташовані прямо навпроти будівлі Головного терміналу, у двох хвилинах пішки від нього. Парування тривалістю до 20 хвилин у будь якій з цих зон – безкоштовне. Подальша вартість паркування варіюється в залежності від тривалості паркування, наприклад: 21-60 хвилин буде коштувати 3,80 Євро, а паркування тривалістю 15-24 години коштуватиме вже 25 Євро. Зона паркування Р3 розташована з протилежного боку шосе Аттікі Одос і розрахована на 5 800 паркомісць і призначена в першу чергу для довготривалого паркування. Дістатися від Головної будівлі аеропорту можна за 5 хвилин. Паркування 21-60 хвилин буде коштувати 3,80 Євро, а тривалістю 4-24 години коштуватиме 14 Євро, 3-4 дні – 50 Євро і так далі. Якщо вирішите залишити автомобіль в аеропорту, скористайтеся можливістю забронювати послугу паркування заздалегідь за допомогою сервісу e-parking на сайті аеропорту, це дозволить значно зекономити ваші кошти. ###Найближчі заправки У трьох кілометрах від Головної будівлі аеропорту знаходиться автозаправна станція Shell. До АЗС можна дістатися рухаючись від аеропорту у південно-західному напрямку по шосе Аттікі Одос до виїзду у напрямку Airport services, а далі триматися праворуч. Ця інформація може стати вам у нагоді, якщо вирішите орендувати автомобіль, тому що авто необхідно повернути у прокатну компанію із повним баком. У самому ж місті Афіни ви зможете знайти автозаправні стації AVIN, Coral Gas, Pappas Oil, Eteka та інші. ###Варті уваги місця поблизу аеропорту Якщо матимете вільний час, здійсніть подорож до столиці Греції - міста Афіни, колиски античної культури. Розгляньте можливість залишити автомобіль на автостоянці щоб вивчити місто пішки і дістатись туди, куди неможливо, або проблематично дістатися на автомобілі. В Афінах слід відвідати Всесвітньо відомий Акрополь, в перекладі з грецької - Верхнє місто. Пробуйте потрапити туди із самого ранку до приїду величезних груп туристів. Неподалік від Акрополя знаходиться Новий музей Акрополя, який, однозначно, вартий уваги. Разом з Акрополем можна відвідати Агору, доречи, античний храм, який зберігся якнайкраще до наших днів – це Храм Гефеста, Бога ремесла та ковальської справи, розташований саме там. Зайдіть час відвідати старовинні житлові райони міста, так як Плакі та Монастіракі. Обовязково відвідайте стадіон Панатінаікос, будівля якого повністю виконана із білого мармуру, саму тут у 1896 році відбулися перші у сучасній історії Олімпійські ігри.

Також можна відвідати мис Суніон, який знаходиться на півдні на відстані приблизно 50 кілометрів та годині їзди від аеропорту. Храм Посейдона в Суніоні – одна з візитівок Греції, спробуйте завітати сюди на заході сонця, незабутні враження гарантуємо!

Sixt
Europcar
Enterprise
Hertz
Avis
National Car

Skyscanner: прокат авто

Вітаємо в системі пошуку автомобілів напрокат Skyscanner! Щоб знайти найвигідніший варіант, ми шукаємо серед тисяч населених пунктів і порівнюємо тисячі пропозицій прокату авто. Ми допоможемо вам якнайдешевше здійснити подорож, тож ви обов’язково вирушите в дорогу з усмішкою. Скористайтеся нашими послугами.

Прокат авто: безкоштовне порівняння

За допомогою Skyscanner можна знайти в Інтернеті найнижчі тарифи на прокат авто. Знайшовши прийнятну пропозицію, ви перейдете безпосередньо на веб-сайт компанії з прокату авто, щоб оформити замовлення. Ми не стягуємо жодних комісій, тож ви завжди отримуєте найкращу ціну.

Пошук за допомогою Skyscanner

Шукаєте авто напрокат? Ви опинилися в потрібному місці. Куди б ви не прямували та який би автомобіль не шукали, ми допоможемо вам. Введіть пункт призначення та дату отримання й повернення авто — і ми покажемо вам пропозиції від найкращих компаній. Порівнявши їх, ви зможете швидко забронювати авто.