Порівняння цін на прокат автомобілів в аеропорту Донегал через Skyscanner

Прокатні компанії можуть застосовувати вищі тарифи для водіїв віком до 25 років. Ця сума зазвичай сплачується під час отримання автомобіля. У деяких регіонах можуть діяти вікові обмеження. Перш ніж оформити замовлення, відвідайте веб-сайт прокатної компанії.

Преміум/люкс4-5 дверей
5
4
Преміум/люкс
або схоже

Пропозиції від

2 278грн.

Компактний4-5 дверей
4
4
Компактний
або схоже

Пропозиції від

729грн.

Міні2–4 двері
4
2
Міні
або схоже

Пропозиції від

654грн.

SUV4-5 дверей
5
4
SUV
або схоже

Пропозиції від

1 050грн.

Середньогабаритний4-5 дверей
5
2
Середньогабаритний
або схоже

Пропозиції від

875грн.

Економ4-5 дверей
4
2
Економ
або схоже

Пропозиції від

660грн.

Пасажирський фургон4-5 дверей
7
4
Пасажирський фургон
або схоже

Пропозиції від

1 823грн.

###Оренда автомобіля в аеропорту Донегол Цивільний пасажирський аеропорт Донегол, або, як його називають місцеві, Каррікфін, обслуговує агломерацію графства Донегол на півночі Ірландії. Також аеропорт обслуговує нерегулярні рейси гелікоптерів на нафтові платформи. Він знаходиться в 13 кілометрах на південь від міста Данглоу.
Аеропорт має єдиний термінал. Злітно-посадкова полоса розташована таким чином, що з обох боків оточена водою. ###Де орендувати автомобіль в аеропорту Донегол У аеропорту працює лише одна крупна компанія з прокату автомобілів – Enterprise. Пункт прокату та повернення авто знаходиться ліворуч від виходу з терміналу аеропорту. Враховуйте той факт, що прокат автомобілів працює без вихідних, але з 14:00 до 20:30.
Щоб отримати авто ви маєте бути старшим за 25 років, надати водійське посвідчення, паспорт та банківську картку, якою ви розрахуєтесь за оренду. Також на вашій картці буде заблоковано депозит на увесь строк оренди. Звернуть увагу – в аеропорту Донегол Enterprise приймає лише кредитні картки. ###АЗС поруч з аеропортом Донегол Уважно читайте договір оренди, можливо, ви матимете повернути автомобіль із повним баком пального.
Найближча до аеропорту заправна станція знаходиться на відстані менше 4 кілометрів. Це невеличка АЗС Statoil в містечку Ardmore на трасі R259 на південний схід від аеропорту Донегол.
Дуже зручно по відношенню до аеропорту розташована також заправна станція Topaz: усього в 7 кілометрах від аеропорту, в містечку Loughanure, поруч із місцем перетину шосе N56 та Глен Роуд.
Вартість пального в Ірландії вища за середню по Європі на 10-15%. ###Основні маршрути та пункти призначення з аеропорту Донегол Орендуючі автомобіль в аеропорту Донегол, майте на увазі, що в Ірландії лівостороння система дорожнього руху. Більшість автомобільних доріг країни безкоштовні, оплатити доведеться лише проїзд по деяким ділянкам. Але поблизу аеропорту Донегол таких немає.
Обмеження швидкості на території Ірландії такі: в межах міст 50 км/годину, за містом від 80 до 100 км/годину, на автомагістралях не більше 120 км/годину. ###Донегол Від аеропорту до однойменного міста майже 70 кілометрів трасами R262 та N56. Місто було засновано у XV столітті на березі заливу Донегол як фортеця та монастир монахів-францисканців.
В самому місті в першу чергу зверніть увагу на ретельно відновлений величний замок О’Доннел. Неодмінно відвідайте озеро Еске на околиці міста. Також додайте до вашого маршруту хоча б декілька з семи пляжів, які відзначені «блакитним прапором» та розташовані неподалік від міста.
Околиці Донеголу славляться недоторканою красою та вважаються найбільш екологічно чистими в усієї Ірландії. Як і уся продукція, що тут виробляється. ###Леттеркенні Подорожуючи на автомобілі графством Донегол, обов’язково відвідайте місто Леттеркенні. Дістатися нього можна рухаючись на захід трасою R251. Відстань від аеропорту становить 57 кілометрів. В місті чимало цікавих архітектурних та історичних пам’яток та незвичайних пам’ятників. Чого вартий лише монумент «Полярна Зірка», що створений зі 104-х великих дерев’яних стовбурів.
В 10 кілометрах від Леттеркенні знаходиться Національний парк Гленвех, який теж варто відвідати. ###Бундоран Зовсім неподалік від Донеголу знаходиться місто-курорт Бундоран. Між ними всього 29 кілометрів трасою N15. Хоч місто й невелике, але пропонує мандрівнику чимало розваг – каякінг, серфінг, альпінізм, стрільбу з лука та багато інших. Також Бундоран знаний ліками, виготовленими з водоростей місцевого походження.
Якщо ваша подорож припадає на кінець червня, обов’язково відвідайте музичний фестиваль джазу на пляжі. Також в 18 кілометрах від Бундорану знаходиться відомий серед серферів усього світу пляж Росноулах, на якому проходить щорічний фестиваль серфінгу, що триває десять днів. Якщо вам до душі заняття гольфом, не згайте можливості відвідати місцевий гольф-клуб.

Sixt
Europcar
Enterprise
Hertz
Avis
National Car

Skyscanner: прокат авто

Вітаємо в системі пошуку автомобілів напрокат Skyscanner! Щоб знайти найвигідніший варіант, ми шукаємо серед тисяч населених пунктів і порівнюємо тисячі пропозицій прокату авто. Ми допоможемо вам якнайдешевше здійснити подорож, тож ви обов’язково вирушите в дорогу з усмішкою. Скористайтеся нашими послугами.

Прокат авто: безкоштовне порівняння

За допомогою Skyscanner можна знайти в Інтернеті найнижчі тарифи на прокат авто. Знайшовши прийнятну пропозицію, ви перейдете безпосередньо на веб-сайт компанії з прокату авто, щоб оформити замовлення. Ми не стягуємо жодних комісій, тож ви завжди отримуєте найкращу ціну.

Пошук за допомогою Skyscanner

Шукаєте авто напрокат? Ви опинилися в потрібному місці. Куди б ви не прямували та який би автомобіль не шукали, ми допоможемо вам. Введіть пункт призначення та дату отримання й повернення авто — і ми покажемо вам пропозиції від найкращих компаній. Порівнявши їх, ви зможете швидко забронювати авто.