Прокатні компанії можуть застосовувати вищі тарифи для водіїв віком до 25 років. Ця сума зазвичай сплачується під час отримання автомобіля. У деяких регіонах можуть діяти вікові обмеження. Перш ніж оформити замовлення, відвідайте веб-сайт прокатної компанії.

Порівняння цін на прокат автомобілів в аеропорту Рим К’ямпіно через Skyscanner

Sixt
Europcar
Enterprise
Hertz
Avis
National Car

###Оренда автомобіля в аеропорту Риму «Чампіно» Аеропорт Чампіно обслуговує в основному внутрішні та чартерні рейси, а також рейси компаній-лоукостерів. Якщо заздалегідь спланувати маршрут мандрівки, подорож Італією на автомобілі може стати значно вигіднішою, ніж сукупність внутрішніх перельотів та поїздок громадським транспортом. Тим більше, що орендувати автомобіль можна просто в аеропорту! ###Де орендувати автомобіль в аеропорту Риму «Чампіно» В аеропорту Чампіно ви можете скористатися послугами цілої низки компаній, що надають автомобілі у прокат, серед яких Sixt, Europcar, Hertz, Enterprise. Обов’язково уточнюйте умови договору оренди та необхідність додаткових оплат у разі повернення автомобіля не в початковому пункті прокату. Офіси компаній знаходяться неподалік від входу в аеропорт, на Via Mameli, біля парковки Р8. Між офісами та терміналами курсує безкоштовний автобус. ###АЗС поруч з аеропортом Риму «Чампіно» Уважно читайте договір оренди, можливо, ви матимете повернути автомобіль із повним баком пального.

Безпосередньо поруч з аеропортом Чампіно заправок немає. Найближча знаходиться на трасі SR207 за адресою Via Nettunense Nuova, KM 1. Неподалік, на окружній Е80, є АЗС на вулиці Grande Raccordo Anulare. Можна також з’їхати на трасу SS6 та доїхати до АЗС на Via del Fuoco Sacro, 45/47. Враховуючи ситуацію з заправками, плануйте свою подорож так, щоб не довелося сплачувати компанії за нестачу пального. ###Основні маршрути та пункти призначення з аеропорту Роттердаму З аеропорту Чампіно до Рима веде траса SS7. Якщо ви плануєте подорож півднем Італії, вирушайте на окружну дорогу А80 і потім на трасу А1. На північ можна поїхати уздовж узбережжя трасою Е80, або обрати шосе Е45, яке приведе вас до Флоренції. До узбережжя Адріатичного моря вирушайте по трасі Е80, а потім або повертайте на північ по А24, або продовжуйте їхати по Е80. ###Рим Усі відомі місця Рима обійти, напевне, неможливо, але побачити Колізей, Пантеон та фонтан Треві просто необхідно. Також важко оминути увагою Собор Святого Петра, П’яцца Навона та Сикстинську Капелу.
В’їжджати на автомобілі до історичного центру міста можна лише мешканцям розташованих у ньому будинків, а пересуватися вузькими вулицями водію, який не звик до цього, дуже складно. Проте на окраїнах історичного центру можна знайти платні багаторівневі паркінги. Також можна залишити автомобіль на паркінгу біля одного з торгових центрів та скористатися громадським транспортом. ###Флоренція Центр мальовничого регіону під назвою Тоскана кожного року приваблює мільйони туристів. Усі відомі місця Флоренції складно обійти навіть за тиждень, але оминути собор Санта-Марія-дель-Фйоре, галерею Уффіці, палаццо Веккіо та Понте Веккьо неможливо. Колиска італійського Відродження, батьківщина Леонардо да Вінчі і Мікеланджело, по цей день просякнута духом мистецтва, нікого не залишить байдужим.
Як і в більшості італійських міст, в історичний центр Флоренції не можна в’їжджати на автомобілі. Тому залишайте його на платному паркінгу та вирушайте знайомитися з містом пішки. ###Неаполь У Неаполі кожне каміння дихає історією, а Везувій на горизонті нагадує про солідний вік міста. Завітайте до Національного музею, катакомб Сан-Гаудіозо, відвідайте Національний археологічний музей Неаполя та його скандально відомий Секретний кабінет.
Любителі архітектури просто зобов’язані побачити Кастель Нуово, відомий також як Анжуйський замок, та Кастель-дель-Ово, розташований на острові та з’єднаний з Неаполем насипом.
Щоб керувати автомобілем у Неаполі, потрібно мати великий досвід та уважно слідкувати, де лишаєте авто — якщо ви не побачили паркомат, це не означає наявності безкоштовної парковки. Слідкуйте за розміткою та знаками або питайте полісменів.

Skyscanner: прокат авто

Вітаємо в системі пошуку автомобілів напрокат Skyscanner! Щоб знайти найвигідніший варіант, ми шукаємо серед тисяч населених пунктів і порівнюємо тисячі пропозицій прокату авто. Ми допоможемо вам якнайдешевше здійснити подорож, тож ви обов’язково вирушите в дорогу з усмішкою. Скористайтеся нашими послугами.

Прокат авто: безкоштовне порівняння

За допомогою Skyscanner можна знайти в Інтернеті найнижчі тарифи на прокат авто. Знайшовши прийнятну пропозицію, ви перейдете безпосередньо на веб-сайт компанії з прокату авто, щоб оформити замовлення. Ми не стягуємо жодних комісій, тож ви завжди отримуєте найкращу ціну.

Пошук за допомогою Skyscanner

Шукаєте авто напрокат? Ви опинилися в потрібному місці. Куди б ви не прямували та який би автомобіль не шукали, ми допоможемо вам. Введіть пункт призначення та дату отримання й повернення авто — і ми покажемо вам пропозиції від найкращих компаній. Порівнявши їх, ви зможете швидко забронювати авто.