Порівняння цін на прокат автомобілів в аеропорту Франкфурт на Майні через Skyscanner

Прокатні компанії можуть застосовувати вищі тарифи для водіїв віком до 25 років. Ця сума зазвичай сплачується під час отримання автомобіля. У деяких регіонах можуть діяти вікові обмеження. Перш ніж оформити замовлення, відвідайте веб-сайт прокатної компанії.

###Оренда авто у Франкфурт-на-Майні Вся інформація є актуальною на травень 2015

Франкфурт – одне з найбільших міст Європи, ділова столиця Німеччини та важливе транспортне сполучення Євросоюзу. Франкфуртський аеропорт починає свою історію з 1930-их років. Нині він не зберіг майже жодної деталі з часів перших ангарів та терміналів. Сьогодні – це сучасна споруда, яка щороку приймає мільйони туристів та бізнесменів з різних куточків світу. ###Прокатні компанії в аеропорту Для ділової поїздки до Франкфурту чи подорожі Німеччиною на автомобілі вам варто забронювати у Франкфуртському аеропорту авто, сплатити бронювання мінімум за 24 години та мати при собі усі необхідні документи. Процедура бронювання авто в аеропорту Франкфурта – це стандартний сервіс, тому пропозицій тут багато і різняться вони і за класом машини, віком та вартістю. Всього в аеропорту Франкурт-на-Майні знаходиться 23 прокатні компанії, найвідоміші з них – Avis, Budget, Europcar, Hertz та Sixt Skyscanner пропонує найкращі варіанти оренди авто у Франкфурт-на-Майні. ###Найближчі заправки Дуже часто компанії потребують повернення авто з повним баком пального, тож радимо знайти перед поверненням до аеропорту найближчу АЗС. На дорозі В44 знаходиться автозаправка Shell з правого боку, якщо рухатися у напрямку центру Франкфурту. Загалом АЗС присутні на усіх виїздах з міста. ###Парковка Ціни на парковку машини в аеропорту Франкфурта досить високі. Менше 30 хвилин коштує 2,50 євро, менше 60 хвилин - 4 євро, а кожна наступна година - 4 євро. За цілий день ви заплатите 25 євро, за тиждень - 115 євро, а за 2 тижні - 145 євро. Парковок навколо аеропорту безліч, вибір на будь-який смак в обох терміналах, в залежності від вашого рейсу. ###Варті уваги місця поблизу аеропорту Звісно перший пункт у вашій подорожі через аеропорт Франкфурту має бути саме місто Франкфурт-на-Майні. Пропонуємо вам познайомитися з цікавими маршрутами Франкфурту на нашому туристичному порталі. У Франкфурті є чудовий художній музей Штедель (Städel-Museum).

З аеропорту Франкфурт-на-Майні можна за декілька годин дістатися до міста Рюдесхайм-ам-Рейн (Rudesheim-am-Rhein). Відстань невелика – всього 57 кілометрів.

Радимо відвідати місто Вормс (Worms), яке знаходиться приблизно в 70 км від Франкфурту. Також варто з'їздити до міст Майнц (Mainz) і Вісбаден (Wiesbaden). До Вісбадена менше 40 км від Франкфурту. До Майнца - близько 44 км.

Завітайте до маловідомого, але неймовірно гарного німецького містечка Гельнхаузен (Gelnhausen), яке знаходиться приблизно за 44 км від Франкфурту.

Вас радо зустріне мальовниче містечко Лімбург-на-Лані (Limburg an der Lahn), яке розташувалося відносно недалеко від Франкфурту (близько 70 км), чи містечко Кохем (Cochem) на річці Мозель. Місцевість там дуже мальовнича, але від Франкфурта їхати досить далеко - близько 160 км.

Місто Рюдесхайм-на-Рейні (Rüdesheim am Rhein), яке знаходиться приблизно в 60 км від Франкфурту, пригостить вас найкращим німецьким пивом. А також звідси відправляються круїзи по Рейну. За декілька годин виз можете побачити найкращі краєвиди на німецькі схили. Неподалік від містечка Санкт-Гоар знаходиться скеля Лорелей. Можна податися і до чудового міста Гейдельберг (Heidelberg), приблизно в 90 км від Франкфурту. У Вюрцбурзі (Würzburg) можна побачити знамениту резиденцією князів-архієпископів у силі бароко та фортецею Мариенберг. Але зауважте, що з аеропорту Франкфурту до Вюрцбурга – приблизно 120 км.

Поїздка німецькими дорогами - суцільне задоволення. Близько тисячі кілометрів по німецьких дорогам і автострадам без суттєвого обмеження швидкості, поїздки до Кельна і Кобленца справлять на вас незабутнє враження.

Ціни можуть змінюватися

Sixt
Europcar
Enterprise
Hertz
Avis
National Car

Skyscanner: прокат авто

Вітаємо в системі пошуку автомобілів напрокат Skyscanner! Щоб знайти найвигідніший варіант, ми шукаємо серед тисяч населених пунктів і порівнюємо тисячі пропозицій прокату авто. Ми допоможемо вам якнайдешевше здійснити подорож, тож ви обов’язково вирушите в дорогу з усмішкою. Скористайтеся нашими послугами.

Прокат авто: безкоштовне порівняння

За допомогою Skyscanner можна знайти в Інтернеті найнижчі тарифи на прокат авто. Знайшовши прийнятну пропозицію, ви перейдете безпосередньо на веб-сайт компанії з прокату авто, щоб оформити замовлення. Ми не стягуємо жодних комісій, тож ви завжди отримуєте найкращу ціну.

Пошук за допомогою Skyscanner

Шукаєте авто напрокат? Ви опинилися в потрібному місці. Куди б ви не прямували та який би автомобіль не шукали, ми допоможемо вам. Введіть пункт призначення та дату отримання й повернення авто — і ми покажемо вам пропозиції від найкращих компаній. Порівнявши їх, ви зможете швидко забронювати авто.