Прокатні компанії можуть застосовувати вищі тарифи для водіїв віком до 25 років. Ця сума зазвичай сплачується під час отримання автомобіля. У деяких регіонах можуть діяти вікові обмеження. Перш ніж оформити замовлення, відвідайте веб-сайт прокатної компанії.

Порівняння цін на прокат автомобілів в аеропорту Нью-Йорк Джон Ф. Кеннеді через Skyscanner

Sixt
Europcar
Enterprise
Hertz
Avis
National Car

###Оренда автомобіля в аеропорту Джона Кеннеді, Нью-Йорк Аеропорт імені Джона Кеннеді – головний міжнародний аеропорт Нью-Йорка і найбільш завантажений аеропорт США, свого роду повітряні пасажирські та вантажні ворота країни. Розташований в межах міста, в районі Квінс.
Доїхати до центру величезного міста або до берега океану, оглянути численні довколишні парки – у будь-якому випадку, щоб забезпечити собі свободу пересування варто орендувати автомобіль одразу по прибутті. ###Де орендувати авто в аеропорту Джона Кеннеді, Нью-Йорк В аеропорту імені Джона Кеннеді свої послуги з оренди пропонують крупні міжнародні компанії – Dollar, Thifty, Enterprise, Alamo, Avis та інші. Щоб орендувати авто, необхідно мати при собі паспорт з діючою візою, посвідчення водія міжнародного зразка і кредитну картку. Водіям, молодшим за 25 років, доведеться заплатити додатковий збір «молодого водія». ###АЗС поруч з аеропортом Джона Кеннеді, Нью-Йорк Уважно читайте договір оренди, можливо, ви матимете повернути автомобіль із повним баком пального.

Авто в оренду в США надається з повним баком, так само його треба повернути, тому варто заздалегідь потурбуватися про заправку. Проте, у вас не виникне з цим проблем: можна придбати послугу Fuel Service або заправити авто на одній із численних АЗС довкола аеропорту. Найближча знаходиться безпосередньо на території аеропорту, ще декілька на різній відстані на під’їздах вздовж шосе. ###Основні маршрути та пункти призначення з аеропорту Джона Кеннеді, Нью-Йорк Хоча правила дорожнього руху в США відрізняються залежно від штату, основні принципи незмінні. Обмеження швидкості вказуються в милях, зверніть на це увагу. Паркування у великих містах дозволяється тільки у спеціально призначених для цього місцях, вартість парковки у Нью-Йорку – одна з найвищих у світі.
Платні дороги в США називаються toll road. Щоб оплатити користування такою дорогою, потрібно з'їхати на бокову доріжку. У фірми-прокатника варто взяти пристрій EZ Pass, який дозволяє оплачувати дорогу, не з’їжджаючи з неї. ###Нью-Йорк Велике Яблуко, місто, що ніколи не спить, найбільше у США, місто хмарочосів і парків, розташоване на узбережжі, там, де ріка Гудзон впадає в океан. Щоб прогулятися вулицями Манхеттену, побродити по Центральному парку, Бродвею, П’ятій авеню автомобіль краще лишити на стоянці. Придбавши один із міських абонементів – Explorer Pass, New York City Pass або New York Pass – можна суттєво зекономити на вході у більшість музеїв та галерей міста, а на додачу отримати корисні карти та міні-путівники. Щоб побачити на власні очі символ США та зробити фото на фоні статуї Свободи – приїжджайте на місце посадки на паром, наприклад, у Battery park, де пересядьте на пором до острова Свободи (Liberty Island). ###Лонг Айленд Вздовж північно-східного узбережжя США простягнувся острів Лонг Айленд. Саме у західній його частині розташований аеропорт Джона Кеннеді, тож, після Нью-Йорку, саме час вирушити у подорож островом, адже це 118 миль розваг, пляжів та чудових можливостей для сімейного відпочинку.
Вздовж північного узбережжя Лонг Айленду простягнувся район, який також називають Золотим Берегом Лонг Айленду (Gold Coast). Саме тут, в одному з розкішних особняків розгортається дія відомого роману «Великий Гетсбі». Тут варто оглянути особняк Old Westbury Gardens (71 Old Westbury Rd, Westbury, New York) з найкращими англійськими садами в Америці. У будинку ви побачите безліч витворів мистецтва, а в садах знайдете таємничі ставки, екзотичні оранжереї, монастирський розарій.
Не оминіть увагою заповідник Сенд Пойнт (Sand's Point Preserve), садибу «Орлине Гніздо», помістя Фриків (the Frick Estate), де нині розташувався Художній музей Нассау, садибу Вельвин, де зараз розташований Меморіальний і Освітній центр, присвячений Холокосту (Welwyn /Holocaust Memorial and Education Center of Nassau CountyWelwyn/Holocaust Memorial and Education Center) та ще більше десятка різних садиб і палаців.

Skyscanner: прокат авто

Вітаємо в системі пошуку автомобілів напрокат Skyscanner! Щоб знайти найвигідніший варіант, ми шукаємо серед тисяч населених пунктів і порівнюємо тисячі пропозицій прокату авто. Ми допоможемо вам якнайдешевше здійснити подорож, тож ви обов’язково вирушите в дорогу з усмішкою. Скористайтеся нашими послугами.

Прокат авто: безкоштовне порівняння

За допомогою Skyscanner можна знайти в Інтернеті найнижчі тарифи на прокат авто. Знайшовши прийнятну пропозицію, ви перейдете безпосередньо на веб-сайт компанії з прокату авто, щоб оформити замовлення. Ми не стягуємо жодних комісій, тож ви завжди отримуєте найкращу ціну.

Пошук за допомогою Skyscanner

Шукаєте авто напрокат? Ви опинилися в потрібному місці. Куди б ви не прямували та який би автомобіль не шукали, ми допоможемо вам. Введіть пункт призначення та дату отримання й повернення авто — і ми покажемо вам пропозиції від найкращих компаній. Порівнявши їх, ви зможете швидко забронювати авто.