Порівняння цін на прокат автомобілів в аеропорту Санкт-Петербург Пулково через Skyscanner

Прокатні компанії можуть застосовувати вищі тарифи для водіїв віком до 25 років. Ця сума зазвичай сплачується під час отримання автомобіля. У деяких регіонах можуть діяти вікові обмеження. Перш ніж оформити замовлення, відвідайте веб-сайт прокатної компанії.

Преміум/люкс4-5 дверей
5
4
Преміум/люкс
або схоже

Пропозиції від

2 127грн.

Компактний4-5 дверей
4
4
Компактний
або схоже

Пропозиції від

928грн.

Повнорозмірний4-5 дверей
4
4
Повнорозмірний
або схоже

Пропозиції від

1 637грн.

Міні2–4 двері
4
2
Міні
або схоже

Пропозиції від

780грн.

SUV4-5 дверей
5
4
SUV
або схоже

Пропозиції від

1 153грн.

Універсал4-5 дверей
5
3
Універсал
або схоже

Пропозиції від

773грн.

Середньогабаритний4-5 дверей
5
2
Середньогабаритний
або схоже

Пропозиції від

1 150грн.

Економ4-5 дверей
4
2
Економ
або схоже

Пропозиції від

747грн.

Пасажирський фургон4-5 дверей
7
4
Пасажирський фургон
або схоже

Пропозиції від

1 899грн.

Коли ви подорожуєте в аеропорт Санкт-Петербург Пулково для короткого відпочинку чи на довший період, ви можете уникнути стресів, якщо візьмете напрокат автомобіль. Skyscanner допоможе вам вибрати серед численних прокатних компаній найвигідніший варіант. Потрібно лише вказати дати, і ми покажемо, які автомобілі пропонуються прокатні компанії, а також покажемо, які компанії пропонують найкращі ціни.

Якщо ви візьмете напрокат авто, ви отримаєте більше задоволення від подорожі. Вам не потрібен буде громадський транспорт, щоб виїхати з аеропорту Санкт-Петербург Пулково або повернутися до нього. Ви зможете вийти з літака та самостійно доїхати до потрібного місця. Вам не треба буде більше пропихатися з валізою в переповнений автобус.

Насолоджуйтеся короткими поїздками без метушні: вам не треба думати, як повернутися додому пізно ввечері та не доведеться тягати в руках пакети із супермаркету.

У нас можна знайти різні типи автомобілів: мінівени для перевезення великої родини на відпочинок, двомісні міські автомобілі для романтичної відпустки, а також інші типи транспортних засобів. Порівняйте пропозиції автопрокату в аеропорту Санкт-Петербург Пулково, щоб побачити різноманітні автомобілі за найкращою ціною та підібрати для подорожі найкраще авто, яке відповідає вашому бюджету.

На сторінках Skyscanner є докладні відомості про прокатні компанії, які працюють в аеропорту Санкт-Петербург Пулково, а завдяки путівникам по місту ви зможете миттєво спланувати свою подальшу подорож. Якщо ж ви шукаєте готелі біля аеропорту Санкт-Петербург Пулково, Skyscanner допоможе вам їх порівняти та знайти найкращі пропозиції, незалежно від того, бажаєте ви вийти з прокатного автомобіля в аеропорту Санкт-Петербург Пулково чи припаркувати його біля готелю.

Не забудьте взяти із собою водійські права, які необхідно пред’явити працівникові прокатної компанії для отримання авто в аеропорту Санкт-Петербург Пулково.

Sixt
Europcar
Enterprise
Hertz
Avis
National Car

Skyscanner: прокат авто

Вітаємо в системі пошуку автомобілів напрокат Skyscanner! Щоб знайти найвигідніший варіант, ми шукаємо серед тисяч населених пунктів і порівнюємо тисячі пропозицій прокату авто. Ми допоможемо вам якнайдешевше здійснити подорож, тож ви обов’язково вирушите в дорогу з усмішкою. Скористайтеся нашими послугами.

Прокат авто: безкоштовне порівняння

За допомогою Skyscanner можна знайти в Інтернеті найнижчі тарифи на прокат авто. Знайшовши прийнятну пропозицію, ви перейдете безпосередньо на веб-сайт компанії з прокату авто, щоб оформити замовлення. Ми не стягуємо жодних комісій, тож ви завжди отримуєте найкращу ціну.

Пошук за допомогою Skyscanner

Шукаєте авто напрокат? Ви опинилися в потрібному місці. Куди б ви не прямували та який би автомобіль не шукали, ми допоможемо вам. Введіть пункт призначення та дату отримання й повернення авто — і ми покажемо вам пропозиції від найкращих компаній. Порівнявши їх, ви зможете швидко забронювати авто.