Прокатні компанії можуть застосовувати вищі тарифи для водіїв віком до 25 років. Ця сума зазвичай сплачується під час отримання автомобіля. У деяких регіонах можуть діяти вікові обмеження. Перш ніж оформити замовлення, відвідайте веб-сайт прокатної компанії.

Порівняння цін на прокат автомобілів в аеропорту Лісабон через Skyscanner

###Оренда автомобіля в аеропорту Лісабону Наведена інформація вірна станом на травень 2015 року.

Міжнародний аеропорт Лісабону Портела дуже вдало інтегровано в транспортну систему міста та країни. Аеропорт Портела розташовано усього в 7 кілометрах на північ від центра міста, неподалік від району Parque das Nações. Аеропорт має три термінали – два цивільних та один військовий. ###Де орендувати автомобіль в аеропорту Лісабону В аеропорті Лісабону працюють декілька компаній, що пропонують свої послуги з оренди автомобілів, в тому числі Budget, Europcar, Hertz, Goldcar та місцева Guerin. Стійки представників всіх компаній знаходяться в зоні прильоту терміналу 1.
Щоб взяти авто в оренду в аеропорту Лісабону вам знадобиться банківська картка, закордонний паспорт та водійське посвідчення (не обов’язково міжнародного зразку). Також ви повинні мати не менше одного року водійського стажу та бути не молодшим за 19 років. Майте на увазі, що прокатні компанії в аеропорту Лісабону не працюють із 1 години ночі до 6 ранку.
Зверніть також увагу, що на вашій картці заблокують суму від 300 до 1000 євро в залежності від умов, які пропонуватиме обрана вами компанія. Франшизу розблокують через декілька тижнів після закінчення строку оренди автомобіля. Якщо ви не бажаєте блокування франшизи, деякі оператори пропонують страхування на весь строк оренди. Це коштуватиме від 7 євро на добу в залежності від класу обраного авто. ###АЗС поруч із аеропортом Лісабону Уважно читайте договір оренди, можливо, ви матимете повернути автомобіль із повним баком палива.
Найзручніше розташована АЗС мережі ВР – безпосередньо на виїзді з аеропорту. Наступна заправна станція – Repsol – знаходиться лише в 2 км праворуч по трасі Е1. Менш зручне розташуванні у заправної станції Galp на Bombeiros Voluntários, до якої з аеропорту приблизно 8 кілометрів. Ще одна станція Galp знаходиться у 5 км ліворуч по тій же трасі Е1. ###Основні маршрути та пункти призначення із аеропорту Лісабону Аеропорт Лісабону зручно розташовано у безпосередній близькості до основних трас, якими можна дістатися будь-якого куточку Португалії. В той же час шлях до центру міста займе лише близько 20 хвилин. Вузенькі вулички з іграшковими домівками, прикрашеними різнобарвною плиткою, величні собори й розкішні площі, романтичні старовинні трамвайчики та затишні кав’ярні – Лісабон закохує у себе з перших хвилин й назавжди.
Усього 36 кілометрів на схід по трасам А36 та А16, і ви в Сінтрі. Обов’язково завітайте до Національного палацу на території міста та до фантастичного палацу Пєна та замку Маврів, що розташовані у лісопарковій зоні. Приблизно 33 кілометри звивистих доріг відділяють Сінтру від узбережжя Атлантичного океану та найзахіднішої точки Європи – миса Рока.
У 320 кілометрах на північ від Лісабону знаходиться старовинне місто Порту, славне своїми архітектурними пам’ятками, унікальними мостами та портвейном. Також в Порту розташовано сучасний футбольний стадіон Estádio do Dragão, на газоні якого грають найвідоміші футболісти світу.
Рухаючись по трасі А2 на південь до самого узбережжя, ви опинитесь на одному із найкращих пляжів світу – Praia da Marinha. Ще один чудовий пляж, Praia de Salema, знаходиться приблизно в 58 кілометрах на захід.
Користування дорогами в Португалії платне. В середньому ціна становить 0,07 євро/км. Також оплаті підлягає проїзд по декільком мостам та тунелям. Для зручнішої оплати ви можете взяти в прокат автомобіль із опцією Via Verde та сплатити вартість користування платними дорогами при поверненні авто.
Швидкість руху в Португалії обмежено 50 км/годину в межах міст та 120 км/годину на трасах.

Sixt
Europcar
Enterprise
Hertz
Avis
National Car

Skyscanner: прокат авто

Вітаємо в системі пошуку автомобілів напрокат Skyscanner! Щоб знайти найвигідніший варіант, ми шукаємо серед тисяч населених пунктів і порівнюємо тисячі пропозицій прокату авто. Ми допоможемо вам якнайдешевше здійснити подорож, тож ви обов’язково вирушите в дорогу з усмішкою. Скористайтеся нашими послугами.

Прокат авто: безкоштовне порівняння

За допомогою Skyscanner можна знайти в Інтернеті найнижчі тарифи на прокат авто. Знайшовши прийнятну пропозицію, ви перейдете безпосередньо на веб-сайт компанії з прокату авто, щоб оформити замовлення. Ми не стягуємо жодних комісій, тож ви завжди отримуєте найкращу ціну.

Пошук за допомогою Skyscanner

Шукаєте авто напрокат? Ви опинилися в потрібному місці. Куди б ви не прямували та який би автомобіль не шукали, ми допоможемо вам. Введіть пункт призначення та дату отримання й повернення авто — і ми покажемо вам пропозиції від найкращих компаній. Порівнявши їх, ви зможете швидко забронювати авто.