Порівняння цін на прокат автомобілів в аеропорту Львів через Skyscanner

Прокатні компанії можуть застосовувати вищі тарифи для водіїв віком до 25 років. Ця сума зазвичай сплачується під час отримання автомобіля. У деяких регіонах можуть діяти вікові обмеження. Перш ніж оформити замовлення, відвідайте веб-сайт прокатної компанії.

###Оренда автомобіля в аеропорту Львову Міжнародний аеропорт Львів імені Данила Галицького є найновішим аеропортом України. Його було зведено на місці старого аеровокзалу спеціально до чемпіонату Європи з футболу 2012 року. Аеропорт досить зручно розташований в межах міста, усього в 6 кілометрах від центру Львову.
Зручна наглядна навігація аеропорту не дасть вам заблукати, усі написи дублюються двома мовами – українською та англійською. ###Де орендувати автомобіль в аеропорту Львову В аеропорті свої послуги з прокату автомобілів пропонують шість компаній: Avis, BLS, Budget, Europcar, Hertz та Sixt. Всі вони розташовані в залі прибуття єдиного в аеропорті терміналу «А». Стійки компаній легко знайти за вказівниками «Car Rental». Більшість із них працюють 8:00 д 22:00. А компанія Budget починає роботу навіть о шостій ранку. Окрім чималого вибору автомобілів будь-якого класу, компанії з прокату пропонують послуги найманих водіїв та повертання автомобіля в інше місце.
Умови оренди автомобіля у аеропорту Львову не відрізняються від будь-якої іншої країни Європи. Вам знадобиться банківська картка, посвідчення водія та відповідати віковим обмеженням. Не варто зневажати страхуванням прокатного автомобіля на увесь строк оренди.
###АЗС поруч із аеропортом Львову Уважно читайте договір оренди, можливо, ви матимете повернути автомобіль із повним баком палива.
В заправних станціях поблизу аеропорту Львова немає недостачі. Найближча із них, «Окко», розташована на відстані в півтора кілометра від аеропорту, на вулиці Ряшівській 6. У трьох з половиною кілометрах у протилежному напрямку є ще одна станція компанії «Окко», яку ви легко знайдете на круговій розв’язці, що зв’язує вулиці Виговського та Кульпарківську. Трохи подалі цим же шляхом знаходиться АЗС компанії ANP.
Як і повсюди в Україні, намагайтеся заправлятися лише на великих мережевих АЗС. Якість пального на маленьких локальних заправках може бути низькою. ###Основні маршрути та пункти призначення із аеропорту Львову Розташування аеропорту Львів дуже зручне як для початку автомобільної подорожі західною Україною. Шосе Е40 веде на схід у напрямку столиці. Шосе Е50 тягнеться аж до Дніпропетровську. А трасу Е471 спрямовано в саме серце Карпатських гір.
Після знайомства з численними історичними та архітектурними пам’ятками дивовижного міста Лева, вирушайте до не менш казкової природи Карпат. Почати автомобільну подорож Україною варто із відвідування гірського курорту Буковель, що знаходиться в 240 км від аеропорту Львова і якого легко дістатися, якщо рухатися трасою Н09 на південь. Буковель – це не лише якісні гірськолижні траси, а й мальовничі краєвиди, м’який клімат, смачна їжа та неповторна гуцульська гостинність.
Дорогою до Буковелю завітайте до Івано-Франківська, де на вас чекає чимало пам’яток архітектури та атмосферні вулиці старого міста. Символ Івано-Франківська – міська ратуша, єдина в Україні, що створена цілком в стилі модерн.
Не згайте можливості відвідати головну перлину Карпатських гір – Національний парк Синевир. Дістатися туди з аеропорту Львову можна трасою Е471. 220 кілометрів мальовничими гірськими дорогами – і ви на березі чарівного озера Синевир. Майте на увазі, що в озері заборонено ловити рибу. На відміну від раків, дістати яких ви можете спробувати власноруч.
Траса Н17 у північно-східному напрямку веде до старовинного міста Луцьк, до якого від Львову 170 кілометрів. У Луцьку варто оглянути численні місцеві церкви, синагоги та монастирі. Обов’язково відвідайте Луцький замок, який був визнаний найцікавішим із семи «чудес України».
Абсолютно всі автомобільні дороги в Україні безкоштовні. Якість дорожнього покриття далеко не усюди є доброю, тож будьте уважні та намагайтеся обирати траси, що з’єднують великі міста, - зазвичай ці дороги перебувають у кращому стані, ніж локальні шляхи.

Sixt
Europcar
Enterprise
Hertz
Avis
National Car

Skyscanner: прокат авто

Вітаємо в системі пошуку автомобілів напрокат Skyscanner! Щоб знайти найвигідніший варіант, ми шукаємо серед тисяч населених пунктів і порівнюємо тисячі пропозицій прокату авто. Ми допоможемо вам якнайдешевше здійснити подорож, тож ви обов’язково вирушите в дорогу з усмішкою. Скористайтеся нашими послугами.

Прокат авто: безкоштовне порівняння

За допомогою Skyscanner можна знайти в Інтернеті найнижчі тарифи на прокат авто. Знайшовши прийнятну пропозицію, ви перейдете безпосередньо на веб-сайт компанії з прокату авто, щоб оформити замовлення. Ми не стягуємо жодних комісій, тож ви завжди отримуєте найкращу ціну.

Пошук за допомогою Skyscanner

Шукаєте авто напрокат? Ви опинилися в потрібному місці. Куди б ви не прямували та який би автомобіль не шукали, ми допоможемо вам. Введіть пункт призначення та дату отримання й повернення авто — і ми покажемо вам пропозиції від найкращих компаній. Порівнявши їх, ви зможете швидко забронювати авто.