Прокатні компанії можуть застосовувати вищі тарифи для водіїв віком до 25 років. Ця сума зазвичай сплачується під час отримання автомобіля. У деяких регіонах можуть діяти вікові обмеження. Перш ніж оформити замовлення, відвідайте веб-сайт прокатної компанії.

Порівняння цін на прокат автомобілів в аеропорту Прага через Skyscanner

###Оренда авто у Празі Вся інформація є актуальною на травень 2015

Прага – середньовічна перлина Західної Європи. Тут жили і творили найвідоміші просвітителі вісімнадцятого століття. Празький аеропорт імені Вацлава Гавела радісно зустріне вас у всій своїй красі. До центру міста Прага звідси 18 км, тож вам знадобиться авто. ###Прокатні компанії в аеропорту Автопрокат представлений в аеропорту найвідомішими та найнадійнішими компаніями у світі, тож проблем з орендою у вас не буде. Зважайте звісно на мільйон людей, яких аеропорт приймає щороку, тож, якщо ви детально спланували свою подорож – краще забронювати авто хоча б за 24 години. Авто-прокатні компанії знаходяться на нульовому поверсі аеропорту, поряд з паркінгом С. Тут ви знайдете представництва Avis, Budget, CzechoCar, Dvorak Rent a Car, Europcar, Hertz, RentPlus та Sixt. Сайт аеропорту надасть вам їх контактні данні, а Skyscanner швидко допоможе вам зробити найкращий вибір. ###Найближчі заправки На виїзді з аеропорту справа від дороги Aviatická знаходиться заправка Shell Aviatická. Через півтора кілометри вам необхідно повернути праворуч на вулицю Lipská, яка приведе вас до вулиці Evropská. Остання приведе вас до самого міста. На вулиці Evropská, одразу після розв’язки з вулицею Lipská, якщо прямувати до міста, з правого боку знаходиться заправка Agip Praha – Libock. ###Варті уваги місця поблизу аеропорту Дорога з аеропорту до міста Прага складна, тож радимо користуватися GPS навігатором від самого початку. Сама Прага дуже цікава. Ви не знайдете більше у Європі міста схожого на Старе місто Праги. Врацлавська площа в оточенні старовинних будинків ХVІІ століття не залишить вас байдужими. Тут знаходиться найбільший замок Чехії – Празький Град. З ХІІ століття у Празі існує Староміська площа та Страговський монастир. З модерну та футуризму, які тісно переплелися з готичною архітектурою міста, можна виділити Танцюючий Будинок, як його називають місцеві жителі. Він тендітно височіє на фоні кольорових будинків. Є тут і музей воскових фігур, і танцюючі фонтани, які виграють всіма барвами веселки. А також радимо завітати до Йозефов – у минулому єврейське гетто, де збереглися навіть стародавні єврейські традиції та обряди.

Завдяки багатій історії, Чехія може пишатися численними замками, а оскільки територія Чехії досить компактна, всі їх можна відвідати скориставшись орендою авто. Сім замків утворюють магічне коло навколо Праги. Замок Кривожклат – ранньосередньовічне мисливське укріплення датоване ХІІІ століттям – знаходиться на відстані 40 км на захід від Праги. Тут проживав король Карл ІV. Донині зберіглася старовина кам’яна кладка замку. Замок Карлштейн знаходиться за 25 км від Праги на березі ріки Бероункой. Його збудував у 1300-х роках король Карл VI. На північ від Праги у 40 км від міста знаходиться замок Кокоржин. Він датується 132о роком і належав Вацлаву Шпачеку. На південний схід від Праги на відстані 40 км знаходиться замок Конопиште. Дата будівництва замку – приблизно 1300 роки. Носив він оборонну функцію, на це вказує рів та мури. На південний схід від Праги знаходиться чеський Штернберк за 40 км. Нині у частині замку проживають спадкоємці його першого власника, а у другій його частині проводять екскурсії та розміщена колекція зброї. На північ від Праги у 20 км знаходиться Нелагозевес і Вельтруси 1550-х років у стилі Ренесансу.

Оренда авто у Празі – це унікальна можливість познайомитися з архітектурними шедеврами та пам’ятками чеської історії у Празі та навколо міста.

Sixt
Europcar
Enterprise
Hertz
Avis
National Car

Skyscanner: прокат авто

Вітаємо в системі пошуку автомобілів напрокат Skyscanner! Щоб знайти найвигідніший варіант, ми шукаємо серед тисяч населених пунктів і порівнюємо тисячі пропозицій прокату авто. Ми допоможемо вам якнайдешевше здійснити подорож, тож ви обов’язково вирушите в дорогу з усмішкою. Скористайтеся нашими послугами.

Прокат авто: безкоштовне порівняння

За допомогою Skyscanner можна знайти в Інтернеті найнижчі тарифи на прокат авто. Знайшовши прийнятну пропозицію, ви перейдете безпосередньо на веб-сайт компанії з прокату авто, щоб оформити замовлення. Ми не стягуємо жодних комісій, тож ви завжди отримуєте найкращу ціну.

Пошук за допомогою Skyscanner

Шукаєте авто напрокат? Ви опинилися в потрібному місці. Куди б ви не прямували та який би автомобіль не шукали, ми допоможемо вам. Введіть пункт призначення та дату отримання й повернення авто — і ми покажемо вам пропозиції від найкращих компаній. Порівнявши їх, ви зможете швидко забронювати авто.