Порівняння цін на прокат автомобілів в аеропорту Таллінн через Skyscanner

Прокатні компанії можуть застосовувати вищі тарифи для водіїв віком до 25 років. Ця сума зазвичай сплачується під час отримання автомобіля. У деяких регіонах можуть діяти вікові обмеження. Перш ніж оформити замовлення, відвідайте веб-сайт прокатної компанії.

###Оренда автомобіля в аеропорту Таллінна Аеропорт Таллінна, названий на честь Леннарта Мері, знаходиться у 4 кілометрах від столиці Естонії. Кожного дня сюди прибувають тисячі пасажирів, яких вабить краса Прибалтійського регіону. Завдяки невеликим розмірам, Естонією можна подорожувати без поспіху і страху, що не встигнете побачити щось цікаве. Орендований за допомогою сервісу Skyscanner автомобіль допоможе вам швидко та комфортно дістатися будь якого куточку цієї чарівної країни. ###Де орендувати автомобіль в аеропорту Таллінна Ви можете обрати автомобіль у представників всесвітньо відомих компаній: Avis, Sixt, Budget, Europcar, Hertz, або скористатися послугами місцевої компанії NÜ Car rental. Офіси компаній прокату авто відчинено з 09:00 до 18:00, Avis та Budget зазначають, що за попереднім замовленням автомобіль вам нададуть і в інший час. Для оренди автомобіля в аеропорту Таллінна вам знадобляться міжнародні водійські права та кредитна картка.
Усі офіси компаній прокату авто розташовано на паркінгу С біля аеропорту. Повертати автомобіль обов’язково потрібно на місця, які належать компанії, у якої ви його отримували. ###АЗС поруч із аеропортом Таллінна Уважно читайте договір оренди, можливо, ви матимете повернути автомобіль із повним баком палива.
Поруч з аеропортом близько одна від одної розташовано три АЗС, їх адреси: Järvevana tee 2, Ülemiste 1 та Vana-Tartu Mnt 10112. Також неподалік, за адресою Peterburi tee 58a, знаходиться ще одна заправка.
АЗС в Естонії не відчинені цілодобово, проте кредитні картки приймають майже скрізь. На головних трасах країни немає ніяких проблем з пошуком заправок. ###Основні маршрути та пункти призначення з аеропорту Таллінна ###Таллінн Старе місто Таллінна (його ви дістанетесь, вирушивши з аеропорту по трасі 2) досить невелике, але тут годинами можна гуляти пішки, роздивляючись архітектуру звичайних домівок та давніх соборів. Дивовижна панорама міста відкриється з оглядового майданчику, який ви знайдете, піднявшись на Церкву Святого Олафа. Варті уваги також музей Куму та Морський музей Естонії.
Талліннська ратуша, площа Вана Тург, церква Святого Миколая, Домський собор — все це краще побачити, прогулюючись пішки, бо парковки у історичному центрі міста завжди переповнені і зазвичай платні, а розміри Старого міста дозволяють обійти його пішки без будь яких проблем. ###Тарту З Таллінна трасою Е263 на південь ви за дві години дістанетесь стародавнього містечка Тарту. Попри свої невеликі розміри, місто багате на пам’ятки та цікаві місця: «Падаючий дім», фонтан «Студенти, що цілуються», Петрівська церква та науково-розважальний центр АХХАА чекають на вас.
У центрі Тарту за парковку треба платити, якщо залишати тут автомобіль у робочі дні. У вихідні стоянка у місті безкоштовна. ###Рига З Таллінна легко дістатися іншої прибалтійської столиці — Риги. Подорож по шосе Е67, що прямує уздовж морського узбережжя, подарує вам чимало вражень від краєвидів, і за декілька годин приведе до столиці Латвії. Рига – дуже цікаве в архітектурному плані місто: тут можна зустріти як середньовічні домівки, так і будівлі в стилі модерн. Не пропустіть визначні пам’ятки архітектури Старого Міста: знакову будівлю центру Риги — Кам’яницю братства чорноголових, Домський Собор та Церкву Святого Петра. Також варто відвідати Порохову башту, Ризьку фортецю і відомий архітектурний комплекс під назвою «Три брати».
У центрі Риги немає безкоштовних парковок. Найдорожче коштує парковка у зоні R, яка позначає зону Старого міста. Сплатити за стоянку можна за допомогою паркомату або SMS.
Зверніть увагу, що ПДД Латвії та Естонії вимагають наявності застібнутих ременів безпеки для усіх пасажирів авто, а також суворо забороняють розмови по мобільному телефону під час водіння.

Sixt
Europcar
Enterprise
Hertz
Avis
National Car

Skyscanner: прокат авто

Вітаємо в системі пошуку автомобілів напрокат Skyscanner! Щоб знайти найвигідніший варіант, ми шукаємо серед тисяч населених пунктів і порівнюємо тисячі пропозицій прокату авто. Ми допоможемо вам якнайдешевше здійснити подорож, тож ви обов’язково вирушите в дорогу з усмішкою. Скористайтеся нашими послугами.

Прокат авто: безкоштовне порівняння

За допомогою Skyscanner можна знайти в Інтернеті найнижчі тарифи на прокат авто. Знайшовши прийнятну пропозицію, ви перейдете безпосередньо на веб-сайт компанії з прокату авто, щоб оформити замовлення. Ми не стягуємо жодних комісій, тож ви завжди отримуєте найкращу ціну.

Пошук за допомогою Skyscanner

Шукаєте авто напрокат? Ви опинилися в потрібному місці. Куди б ви не прямували та який би автомобіль не шукали, ми допоможемо вам. Введіть пункт призначення та дату отримання й повернення авто — і ми покажемо вам пропозиції від найкращих компаній. Порівнявши їх, ви зможете швидко забронювати авто.