Прокатні компанії можуть застосовувати вищі тарифи для водіїв віком до 25 років. Ця сума зазвичай сплачується під час отримання автомобіля. У деяких регіонах можуть діяти вікові обмеження. Перш ніж оформити замовлення, відвідайте веб-сайт прокатної компанії.

Порівняння цін на прокат автомобілів в аеропорту Бен Гуріон через Skyscanner

eury
sixt
avis
budg
alam
nanl

Оренда автомобіля в аеропорту Тель-Авіва

Аеропорт Бен-Гуріон розташовано у 14 кілометрах від Тель-Авіва, який називають наймоднішим мегаполісом Ближнього Сходу, що ніколи не спить. Історичні райони з колоритними базарами, парки та пляжі, бари та дискотеки – у цьому місті кожен знайде, чим зайнятись.
Специфіка мандрівок Ізраїлем полягає перш за все у тому, що ця країна живе за релігійним календарем, тож у шабат — з вечора п’ятниці до дня суботи ви не зможете зробити майже нічого. Але це не повинно стати між вами та можливістю на власні очі побачити одну з найдавніших країн світу. Аби не залежати від розкладу руху громадського транспорту, орендуйте автомобіль в аеропорту і вирушайте знайомитися з пам’ятками Ізраїля.

Де орендувати автомобіль в аеропорту Тель-Авіва

У аеропорту Бен-Гуріон ви можете скористатися послугами наступних компаній з прокату авто: Avis, Shlomo Sixt, Hertz, Eldan, Dollar Thrifty, Budget. Усі офіси відкриті цілодобово та розташовані на 1 поверсі у залі прибуття пасажирів.
Для оренди автомобіля ви повинні мати паспорт, міжнародні водійські права і кредитну картку. Також вік водія повинен бути не менш 21 року і не більше 75. Деякі компанії не видають автомобілі водіям, молодшим за 24 роки.

АЗС поруч із аеропортом Тель-Авіва

Уважно читайте договір оренди, можливо, ви матимете повернути автомобіль із повним баком палива.
Біля аеропорту Бен-Гуріон АЗС розташовані досить щільно, в тому числі на трасі 1, якою ви будете їхати з аеропорту до Тель-Авіва.
Як ми вже згадували, все в Ізраїлі залежить від шабату — тож з п’ятниці на суботу шукати працюючу АЗС доведеться довго. Тому розраховуйте подорож так, щоб не попасти у скрутне становище без змоги заправити авто.

Основні маршрути та пункти призначення з аеропорту Тель-Авіва

Тель-Авів

З аеропорту ви швидко потрапите в Тель-Авів по трасі 1. Пляжний відпочинок можна починати вже тут, обираючи місце на узбережжі в залежності від ваших побажань. Найбільш спокійними вважаються пляжі Альма на півдні, поруч з Яффою, та Банана Біч, де місцеві мешканці люблять відпочивати сім’ями.
В Тель-Авіві обов’язково прогуляйтеся районом Неве Цедек, який є старішим за сам Тель-Авів. У домі-музеї родини Роках можна ознайомитись с життям цього кварталу, починаючи з дня заснування. Взагалі район Неве Цедек надає найкраще уявлення про повсякденне життя тель-авівців, які люблять гуляти його вузькими вуличками та обідати в місцевих ресторанчиках.
Поруч з Тель-Авівом знаходиться стародавнє місто Яффа, яке давно вже зрослося з ним кордонами. На площі поруч з Часовою баштою знаходяться будівлі уряду, а зовсім неподалік — Міський музей давнини. Прогуляйтеся до порту і до місць археологічних розкопок, завітайте до християнських святинь та до головної мечеті міста. Варто піднятися до «Саду на вершині», щоб зрозуміти, чому цей пагорб названо «Горою Тріумфу».

Ейлат

Червоне море тепліше за Середземне, тому справжня курортна велич Ізраїлю розкривається в Ейлаті. Аби дістатися головного ізраїльського курорту,вирушайте з Тель-Авіва на південь по трасі 6, яка плавно переходить в трасу 40, яка в свою чергу переходить у трасу 90, що веде прямо в Ейлат.
Місцева перлина — кораловий пляж Хоф Альмог. Тут можна займатися кайтсерфінгом — у південній частині, або дайвінгом, для якого наче спеціально було створено північний берег пляжу.

Мертве море

Мертве море вабить туристів з усього світу — ця унікальна рекреаційна зона подарує вам повне розслаблення та оновлення. Ви можете дістатися його, якщо з Ейлату вирушите на північ по трасі 90. Якщо ж ви вирішите обрати Мертве море першим пунктом призначення після прибуття в Бен Гуріон, обирайте трасу 1, яка приведе вас на північне узбережжя Мертвого моря.
Безкоштовну парковку в містах Ізраїлю знайти дуже складно. Лишати авто де забажається не варто — штрафи за стоянку в неналежному місці високі. Уважно пильнуйте, щоб не зайняти на паркінгу місце, призначене для автомобілів інвалідів – це не лише не ввічливо, але й суворо карається законом, і вам доведеться шукати автомобіль на штафстоянці. Вигідніше та спокійніше лишати автомобіль на платних парковках.
За ПДД Ізраїля усі пасажири та водій мають бути пристебнутими під часу руху. Підліткам до 15 років заборонено їздити на передньому пасажирському сидінні. Розмовляти по мобільному телефону без гарнітури також заборонено. Цікавий факт — полісмени Ізраїлю звертають увагу, чи тримаєте ви руль двома руками.

Skyscanner: прокат авто

Вітаємо в системі пошуку автомобілів напрокат Skyscanner! Щоб знайти найвигідніший варіант, ми шукаємо серед тисяч населених пунктів і порівнюємо тисячі пропозицій прокату авто. Ми допоможемо вам якнайдешевше здійснити подорож, тож ви обов’язково вирушите в дорогу з усмішкою. Скористайтеся нашими послугами.

Прокат авто: безкоштовне порівняння

За допомогою Skyscanner можна знайти в Інтернеті найнижчі тарифи на прокат авто. Знайшовши прийнятну пропозицію, ви перейдете безпосередньо на веб-сайт компанії з прокату авто, щоб оформити замовлення. Ми не стягуємо жодних комісій, тож ви завжди отримуєте найкращу ціну.

Пошук за допомогою Skyscanner

Шукаєте авто напрокат? Ви опинилися в потрібному місці. Куди б ви не прямували та який би автомобіль не шукали, ми допоможемо вам. Введіть пункт призначення та дату отримання й повернення авто — і ми покажемо вам пропозиції від найкращих компаній. Порівнявши їх, ви зможете швидко забронювати авто.