Порівняння цін на прокат автомобілів в аеропорту Відень через Skyscanner

Прокатні компанії можуть застосовувати вищі тарифи для водіїв віком до 25 років. Ця сума зазвичай сплачується під час отримання автомобіля. У деяких регіонах можуть діяти вікові обмеження. Перш ніж оформити замовлення, відвідайте веб-сайт прокатної компанії.

###Оренда автомобіля в аеропорту Відня Аеропорт Швехат знаходиться у 18 км від столиці Австрії і вабить мандрівників своїм зручним розташуванням: звідси легко можна дістатися як Відня, так і багатьох міст країни і всього регіону. Мандрувати автомобілем по Австрії нескладно і дуже цікаво: тут багато мальовничих озер, гірських краєвидів та невеличких селищ, де збереглися традиційні австрійські домівки. Сервіс Skyscanner допоможе вам підібрати автомобіль в залежності від ваших вимог та мети вашої подорожі. ###Де орендувати автомобіль в аеропорту Відня В аеропорту Швехат ви можете орендувати автомобіль як у місцевих компаній прокату (Buchbinder, FOX Autorent), так і скористатися послугами великих міжнародних операторів (Avis, Budget, Europcar, Hertz, Sixt). Офіси компаній знаходяться на нульовому поверсі Паркінгу 4 (Р4), дістатися туди можна за допомогою підземного переходу. ###АЗС поруч із аеропортом Відня Уважно читайте договір оренди, можливо, ви матимете повернути автомобіль із повним баком палива.
На виїзді з аеропорту ви можете обирати з трьох розташованих поруч АЗС. По дорозі на Відень найближча заправка знаходиться за адресою Bruck Hainburger-Straße 2a. Якщо ви прямуєте до Братислави трасою 9, АЗС чекає на вас за адресою Reichsstraße 2.
Деякі місцеві АЗС працюють цілодобово, майже усі приймають до розрахунку кредитні картки. ###Основні маршрути та пункти призначення з аеропорту Відня ###Відень Звісно, першою точкою вашого маршруту варто обрати Відень. З аеропорту виїжджайте на шосе Е60 і не звертайте, коли дорога змінить напрямок, а продовжуйте шлях прямо по шосе А4.
Одна з найдавніших столиць Європи подарує вам масу вражень від розкішних палаців та соборів, затишних кондитерських та зелених парків. У Відні варто побачити собор Святого Стефана, Палац Бельведер та палац Гофбург, де знаходиться Музей історії мистецтв. Також можна вирушити на пішу чи велосипедну прогулянку містом — у Відні багато велодоріжок. Якщо ви плануєте візит на виставу у всесвітньо відомій Віденській опері, квитки варто замовити за декілька тижнів.
Пильно слідкуйте за тим, що написано на паркоматах та знаках парковки. Існують зони нетривалих стоянок, де можна припаркуватися безкоштовно на деякий час, для цього вам знадобиться талон, який ви зможете придбати на АЗС, в кіосках преси або в готелі. Поблизу станцій метро шукайте паркінги мережі Park&Ride — залишити там авто і поїхати в центр на метро зручно і не дуже дорого. ###Братислава Менш ніж за дві години ви можете дістатися з аеропорту Швехат до Братислави — столиці Словаччини. Для цього вам потрібно виїхати на шосе Е60 у південному напрямку та через деякий час звернути на трасу А6.
Братислава — невелике місто, але історичних будівель та пам’яток архітектури в ньому вистачить на декілька днів прогулянок. Радимо не оминути будівлю Старої ратуші, Братиславський замок, собор Святого Мартина та Словацький національний театр-оперу. Завітайте до Словацького національного музею, подивіться на Президентський Палац та Фонтан Ганімед.
У Братиславі, незважаючи на її невеликий розмір,із пошуком парковки у центральних районах можуть виникнути проблеми. Безкоштовні паркінгі існують, але місць там майже завжди немає. Тож краще залишити автомобіль біля готелю та вирушити знайомитись із містом пішки. ###Будапешт У Будапешті, доїхати куди з аеропорту Відня можна за декілька годин, якщо прямувати по шосе Е60 у південному напрямку, на вас чекають Базиліка Святого Іштвана , Площа Героїв та багато інших видатних пам’яток історії та культури. Символ міста — Угорський парламент, найкращий вид на який відкривається з протилежного берегу Дунаю. Мало хто з туристів відмовляється від нагоди завітати до термальних басейнів, відпочинок в яких буде логічним завершенням насиченого дня в цьому чудовому місті.
В історичному центрі Будапешту вільне місце на паркінгу знайти дуже важко, а безкоштовних парковок майже не існує. Штрафи за стоянку в непризначеному місці великі. Том краще скористайтеся громадським транспортом, залишивши автомобіль на паркінгу поза центром або біля готелю.

Sixt
Europcar
Enterprise
Hertz
Avis
National Car

Skyscanner: прокат авто

Вітаємо в системі пошуку автомобілів напрокат Skyscanner! Щоб знайти найвигідніший варіант, ми шукаємо серед тисяч населених пунктів і порівнюємо тисячі пропозицій прокату авто. Ми допоможемо вам якнайдешевше здійснити подорож, тож ви обов’язково вирушите в дорогу з усмішкою. Скористайтеся нашими послугами.

Прокат авто: безкоштовне порівняння

За допомогою Skyscanner можна знайти в Інтернеті найнижчі тарифи на прокат авто. Знайшовши прийнятну пропозицію, ви перейдете безпосередньо на веб-сайт компанії з прокату авто, щоб оформити замовлення. Ми не стягуємо жодних комісій, тож ви завжди отримуєте найкращу ціну.

Пошук за допомогою Skyscanner

Шукаєте авто напрокат? Ви опинилися в потрібному місці. Куди б ви не прямували та який би автомобіль не шукали, ми допоможемо вам. Введіть пункт призначення та дату отримання й повернення авто — і ми покажемо вам пропозиції від найкращих компаній. Порівнявши їх, ви зможете швидко забронювати авто.