Прокатні компанії можуть застосовувати вищі тарифи для водіїв віком до 25 років. Ця сума зазвичай сплачується під час отримання автомобіля. У деяких регіонах можуть діяти вікові обмеження. Перш ніж оформити замовлення, відвідайте веб-сайт прокатної компанії.

Порівняння цін на прокат автомобілів в аеропорту Вроцлав через Skyscanner

###Оренда автомобіля в аеропорту Вроцлава Наведена інформація вірна станом на червень 2015 року.

Міжнародний аеропорт імені Миколи Коперника – один з найкрупніших та найсучасніших у Польщі. Аеропорт обслуговує столицю історичної області Сілезія, старовинне місто Вроцлав, та агломерацію навколо нього. Він розташований на відстані близько 10 кілометрів у західному напрямку від центра міста.
В аеропорті працює єдиний чотирьохповерховий термінал, який був збудований спеціально для чемпіонату Європи із футболу 2012 року. Старий термінал аеропорту зачинений. ###Де орендувати автомобіль в аеропорту Вроцлава На території аеропорту Вроцлава свої послуги з прокату автомобілів надають чимало компаній. Серед них Avis, Europcar, Hertz, Sixt, Budget, Enterprise та локальні компанії Awos24, Panek та Express. Їхніх представників ви легко знайдете у залі прибуття. Паркінги із прокатними авто знаходяться напроти виходу із терміналу. Їх також легко знайти завдяки зрозумілій навігації англійською та польською мовами.
Для оренди авто в Польщі не обов’язково мати водійське посвідчення міжнародного зразку. Мінімальний вік водія для керування прокатним автомобілем на території Польщі – 21 рік. Але деякі компанії за додаткову плату надають автомобілі навіть 19-річним водіям. Також заздалегідь підготуйте кредитну карту із достатнім запасом коштів для блокування депозиту. ###АЗС поруч з аеропортом Вроцлава Уважно читайте договір оренди, можливо, ви матимете повернути автомобіль із повним баком пального.
Заправлятися поблизу аеропорту Вроцлава дуже зручно. Найближчі до аеропорту заправні станції Shell та Carrefour розташовано обабіч вулиці Мінської неподалік від місця її перетину із вулицею Гранічною. Це менш ніж в 5 кілометрах від аеропорту. Ще одна заправна станція знаходиться приблизно в трьох кілометрах від аеропорту. Це АЗС Bisek на Masieja Przybyly у напрямку на південь від аеропорту.
Пальне на території Польщі коштує дешевше, ніж у середньому по Європі. Ціна на заправних станціях починається із 1,17 євро за літр бензину. ###Основні маршрути та пункти призначення з аеропорту Вроцлава Зовсім поруч із аеропортом перетинаються траси Е40 та Е67, якими можна вирушати у будь-якому напрямку. Відкривати для себе красу та історію Силезії найбільш зручно і цікаво за кермом автомобіля.
На території Польщі є три автотраси, проїзд по яким потребує оплати. Це траси А1, А2 та А3. Звернуть також увагу на обмеження швидкості: в містах не більше 50 км/годину, на шосе – 130 км/годину.
У Вроцлаві можна побачити безліч історичних архітектурних пам’яток. На орендованому авто легко та зручно можна об’їздити усі цікавини міста. Костел Святої Ельжбети, центральна ратуша, Тумський острів та нічна екскурсія зоопарком не залишать байдужим навіть досвідченого мандрівника. Також у місті немало цікавих ресторанів та пивоварень. До того ж, під час подорожі вузькими вулицями старого міста вам зустрічатимуться найрізноманітніші бронзові гноми – неодмінні мешканці Вроцлаву вже багато століть.
Автомобільну подорож околицями Вроцлаву варто почати із відвідування вулканічного геологічного парку «Вільча Гора». Він розташований поряд із містом Злотория, до якого вас приведе траса А4. Саме тут можна піднятися на оглядовий майданчик та зазирнути прямо в жерло згаслого вулкану.
На території Силезії збереглася велика кількість старовинних замків та фортець. Деякі з них зовсім не постраждали за усі століття існування. Лише в радіусі 50 кілометрів від Вроцлаву їх не менше двох десятків.
100 кілометрів на північ від аеропорту Вроцлаву трасою Е67 – і ви в дивовижному Національному парку Столових Гір. Окрім природних заповідників та неповторних гірських краєвидів, на території парку розташовано декілька здравниць – Поланиця, Душники та Кудова-Здрой.

Sixt
Europcar
Enterprise
Hertz
Avis
National Car

Skyscanner: прокат авто

Вітаємо в системі пошуку автомобілів напрокат Skyscanner! Щоб знайти найвигідніший варіант, ми шукаємо серед тисяч населених пунктів і порівнюємо тисячі пропозицій прокату авто. Ми допоможемо вам якнайдешевше здійснити подорож, тож ви обов’язково вирушите в дорогу з усмішкою. Скористайтеся нашими послугами.

Прокат авто: безкоштовне порівняння

За допомогою Skyscanner можна знайти в Інтернеті найнижчі тарифи на прокат авто. Знайшовши прийнятну пропозицію, ви перейдете безпосередньо на веб-сайт компанії з прокату авто, щоб оформити замовлення. Ми не стягуємо жодних комісій, тож ви завжди отримуєте найкращу ціну.

Пошук за допомогою Skyscanner

Шукаєте авто напрокат? Ви опинилися в потрібному місці. Куди б ви не прямували та який би автомобіль не шукали, ми допоможемо вам. Введіть пункт призначення та дату отримання й повернення авто — і ми покажемо вам пропозиції від найкращих компаній. Порівнявши їх, ви зможете швидко забронювати авто.