Прокатні компанії можуть застосовувати вищі тарифи для водіїв віком до 25 років. Ця сума зазвичай сплачується під час отримання автомобіля. У деяких регіонах можуть діяти вікові обмеження. Перш ніж оформити замовлення, відвідайте веб-сайт прокатної компанії.

Прокат автомобілів в усіх містах

Sixt
Europcar
Enterprise
Hertz
Avis
National Car
Популярні міста для прокату авто
Прокат авто у місті МіланВід 267грн.*
Прокат авто у місті ЛьвівВід 624грн.*
Прокат авто у місті КиївВід 650грн.*
Прокат авто у місті ДубайВід 429грн.*
Прокат авто у місті БарселонаВід 211грн.*
Прокат авто у місті ВаршаваВід 455грн.*
Прокат авто у місті ВіденьВід 689грн.*
Прокат авто у місті ЛарнакаВід 409грн.*
Прокат авто у місті КраківВід 473грн.*

Для своєї поїздки, яке б місто ви не вибрали, за допомогою Skyscanner можна легко знайти авто напрокат за найвигіднішу ціну.

Якщо ви візьмете напрокат автомобіль у місті, перед вами відкриються ширші можливості під час перебування у ньому. Вам не доведеться розбиратися у незнайомій системі громадського транспорту. Поспішаєте ви на різноманітні численні ділові зустрічі чи влаштовуєте для своєї другої половинки романтичний відпочинок, взятий напрокат автомобіль дасть вам змогу легше пересуватися й побачити більше.

Компанія Skyscanner співпрацює з найкращими у світі фахівцями й агентами у сфері автопрокату, а також із передовими місцевими прокатними компаніями в різних країнах. Оскільки у нас є велика мережа прокатних пунктів, ми можемо запропонувати найширший вибір автомобілів у сотнях міст по всьому світі.

Незалежно від того, шукаєте ви Ауді в Абердині чи Фольксваген у Відні, Skyscanner дасть вам змогу знайти найкраще авто напрокат за вигідну ціну. Скористайтеся пошуковим засобом, що нижче, і порівняйте пропозиції автопрокату у вибраному вами місті.

Skyscanner: прокат авто

Вітаємо в системі пошуку автомобілів напрокат Skyscanner! Щоб знайти найвигідніший варіант, ми шукаємо серед тисяч населених пунктів і порівнюємо тисячі пропозицій прокату авто. Ми допоможемо вам якнайдешевше здійснити подорож, тож ви обов’язково вирушите в дорогу з усмішкою. Скористайтеся нашими послугами.

Прокат авто: безкоштовне порівняння

За допомогою Skyscanner можна знайти в Інтернеті найнижчі тарифи на прокат авто. Знайшовши прийнятну пропозицію, ви перейдете безпосередньо на веб-сайт компанії з прокату авто, щоб оформити замовлення. Ми не стягуємо жодних комісій, тож ви завжди отримуєте найкращу ціну.

Пошук за допомогою Skyscanner

Шукаєте авто напрокат? Ви опинилися в потрібному місці. Куди б ви не прямували та який би автомобіль не шукали, ми допоможемо вам. Введіть пункт призначення та дату отримання й повернення авто — і ми покажемо вам пропозиції від найкращих компаній. Порівнявши їх, ви зможете швидко забронювати авто.