Прокатні компанії можуть застосовувати вищі тарифи для водіїв віком до 25 років. Ця сума зазвичай сплачується під час отримання автомобіля. У деяких регіонах можуть діяти вікові обмеження. Перш ніж оформити замовлення, відвідайте веб-сайт прокатної компанії.

Прокат автомобілів від усіх компаній

Sixt
Europcar
Enterprise
Hertz
Avis
National Car
Популярні міста для прокату авто
Прокат авто у місті МіланВід 276грн.*
Прокат авто у місті ЛьвівВід 714грн.*
Прокат авто у місті КиївВід 657грн.*
Прокат авто у місті ДубайВід 428грн.*
Прокат авто у місті БарселонаВід 216грн.*
Прокат авто у місті ВаршаваВід 461грн.*
Прокат авто у місті ВіденьВід 605грн.*
Прокат авто у місті ЛарнакаВід 416грн.*
Прокат авто у місті КраківВід 479грн.*

Skyscanner порівнює вартість прокату автомобілів від сотень компаній, тож ви завжди отримуєте найбільш вигідні пропозиції у цій сфері.

Ми співпрацюємо з відомими прокатними компаніями, досвідченими агентами та найкращими фахівцями у сфері автопрокату на місцях, завдяки чому можемо запропонувати найвигідніші ціни по всьому світі. У великої кількості компаній, з якими ми співпрацюємо, є незрівнянний вибір автомобілів у різноманітних аеропортах, містах і поромних портах в усіх головних країнах.

Незалежно від того, вирушаєте ви на поїздку по околицях міста чи на затишну природу, взяте напрокат авто відкриє перед вами більше можливостей. Наша пошукова система дає змогу порівнювати дати, ціни й типи автомобілів, тож ви завжди підберете найвигідніший для поїздки автомобіль.

Куди б ви не їхали, зі Skyscanner можна легше (і дешевше!) дістатися з пункту А до пункту Б. Скористайтеся запропонованим нижче засобом для пошуку вигідної прокатної компанії.

Skyscanner: прокат авто

Вітаємо в системі пошуку автомобілів напрокат Skyscanner! Щоб знайти найвигідніший варіант, ми шукаємо серед тисяч населених пунктів і порівнюємо тисячі пропозицій прокату авто. Ми допоможемо вам якнайдешевше здійснити подорож, тож ви обов’язково вирушите в дорогу з усмішкою. Скористайтеся нашими послугами.

Прокат авто: безкоштовне порівняння

За допомогою Skyscanner можна знайти в Інтернеті найнижчі тарифи на прокат авто. Знайшовши прийнятну пропозицію, ви перейдете безпосередньо на веб-сайт компанії з прокату авто, щоб оформити замовлення. Ми не стягуємо жодних комісій, тож ви завжди отримуєте найкращу ціну.

Пошук за допомогою Skyscanner

Шукаєте авто напрокат? Ви опинилися в потрібному місці. Куди б ви не прямували та який би автомобіль не шукали, ми допоможемо вам. Введіть пункт призначення та дату отримання й повернення авто — і ми покажемо вам пропозиції від найкращих компаній. Порівнявши їх, ви зможете швидко забронювати авто.