Sixt - Порівняння пропозицій з прокату автомобілів за допомогою Skyscanner

Прокатні компанії можуть застосовувати вищі тарифи для водіїв віком до 25 років. Ця сума зазвичай сплачується під час отримання автомобіля. У деяких регіонах можуть діяти вікові обмеження. Перш ніж оформити замовлення, відвідайте веб-сайт прокатної компанії.

Компанія Sixt, яку в 1912 році заснував Мартін Сікст (Martin Sixt), за попереднє століття стала однією з найвідоміших у Європі автопрокатних компаній. На цей час компанія Sixt є лідером на ринках Німеччини та Австрії і далі нарощує свої позиції.

У компанії Sixt серйозно ставляться до своїх німецьких коренів і можуть похвалитися найбільшим у світі парком прокатних автомобілів BMW і Mercedes Benz. Завдяки наявності у парку компанії Sixt найновіших спортивних автомобілів найвищого класу, кабріолетів і джипів, її клієнти матимуть змогу взяти напрокат розкішне авто за менші гроші.

Послуги прокату компанія Sixt надає за принципом «все включено». До вартості взятого напрокат автомобіля входить страхування, захист від пошкоджень, ПДВ та необмежений пробіг. Постійні клієнти можуть придбати експрес-картку Sixt, яка дає змогу не стояти в чергах і не заповнювати різноманітні формуляри.

Компанія Sixt має понад 4000 відділень у більш як 105 країнах і не збирається сповільнювати свій розвиток. Нині вона намагається проникнути на ринок США, пропонуючи розкішні автомобілі за доступними цінами, а також розширити присутність в Азії, відкриваючи нові офіси в південно-східній її частині.

Незважаючи на розмір корпорації, сімейство Сікст все ще бере участь у повсякденному керуванні справами. Еріх Сікст є генеральним директором компанії, його дружина Регіна займається маркетингом, а їхні сини Олександр і Костянтин також обіймають керівні посади в компанії. Хоча 43% організації належить акціонерам, сімейство і надалі володіє контрольним пакетом.

Окрім великої мережі пунктів прокату в аеропортах і центрах міст, компанія Sixt також має офіси на низці залізничних станцій в Іспанії, Франції, Німеччині, Великобританії, Італії та Швеції. Завдяки цьому під час планування подорожі клієнти можуть розглянути різноманітні варіанти.

Коли ви шукаєте за допомогою Skyscanner авто напрокат, у результатах виводиться вартість прокату в компанії Sixt у порівнянні з пропозиціями інших провідних брендів. Тому ви завжди отримуєте найкращу пропозицію на потрібну дату.

Sixt
Europcar
Enterprise
Hertz
Avis
National Car

Skyscanner: прокат авто

Вітаємо в системі пошуку автомобілів напрокат Skyscanner! Щоб знайти найвигідніший варіант, ми шукаємо серед тисяч населених пунктів і порівнюємо тисячі пропозицій прокату авто. Ми допоможемо вам якнайдешевше здійснити подорож, тож ви обов’язково вирушите в дорогу з усмішкою. Скористайтеся нашими послугами.

Прокат авто: безкоштовне порівняння

За допомогою Skyscanner можна знайти в Інтернеті найнижчі тарифи на прокат авто. Знайшовши прийнятну пропозицію, ви перейдете безпосередньо на веб-сайт компанії з прокату авто, щоб оформити замовлення. Ми не стягуємо жодних комісій, тож ви завжди отримуєте найкращу ціну.

Пошук за допомогою Skyscanner

Шукаєте авто напрокат? Ви опинилися в потрібному місці. Куди б ви не прямували та який би автомобіль не шукали, ми допоможемо вам. Введіть пункт призначення та дату отримання й повернення авто — і ми покажемо вам пропозиції від найкращих компаній. Порівнявши їх, ви зможете швидко забронювати авто.