Прокатні компанії можуть застосовувати вищі тарифи для водіїв віком до 25 років. Ця сума зазвичай сплачується під час отримання автомобіля. У деяких регіонах можуть діяти вікові обмеження. Перш ніж оформити замовлення, відвідайте веб-сайт прокатної компанії.

Порівняння цін на прокат автомобілів в аеропорту Стамбул Ататюрк через Skyscanner

sixt
eury
budg
avis
erac
hert

Оренда авто в аеропорту Стамбул Ататюрк

Вся інформація є актуальною на серпень 2015

Сьогодні Стамбул – 5-те місто світу за кількістю населення! Міжнародний аеропорт міста Стамбул носить ім’я першого президента сучасної Туреччини – Кемаля Ататюрка. Він знаходиться у європейській частині міста (як ви знаєте Стамбул поділяється на арабську та європейську частини), на відстані 24 кілометри від центру. Цікавим є той факт, що за кількістю пасажирів аеропорт Стамбул Ататюрк посідає четверте місце у Європі! В аеропорті базується авіакомпанія Turkish Airlines. Він приймає регулярні рейси, чартери та бюджетні авіаперевезення.

Прокатні компанії в аеропорту Стамбул Ататюрк

Прокат автомобіля досить поширена послуга, яку пропонують турецькі курорти. Довгі відстані та бажання побачити якнайбільше змушують туристів пересаджуватися за кермо автомобіля. Аеропорт Стамбулу пропонує послуги прокатних компаній Hertz, Sixt, Europcar. На офіційній сторінці аеропорту знаходиться пошукова система, яка надає можливість зробити бронювання заздалегідь, що ми вам дуже радимо, оскільки пасажиропотік в аеропорту просто надзвичайний.

Паркінг та сервіси в аеропорту Стамбул Ататюрк

Міжнародний аеропорт імені Кемаля Ататюрка складається з двох терміналів, між якими розподіляється потік міжнародних та внутрішніх авіаперевезень. Вони сполучені підземним коридором. Поряд з аеропортом знаходяться готелі найвідоміших світових готельних мереж. Є також готель у самому аеропорту для тих, хто вимушений чекати на довгу пересадку. Паркінг аеропорту складається з 5 рівнів, кожен з яких позначено іншим кольором. Офіційна сторінка аеропорту пропонує вам забронювати місце та прорахувати вартість паркування. Сплатити за паркінг можна при виїзді за допомогою спеціального автомату, який знаходиться на кожному рівні.

Стамбул

Для подорожі до Стамбулу автомобіль – найгірший транспортний засіб. Це місто потопає у натовпі людей. Затори на дорогах панують цілодобово і не залежать від напрямку до чи від центру міста. Ми радимо користуватися метрополітеном для того, щоб зекономити ваш час та нерви.
Подивитися у Стамбулі є на що. Місто пишається просто фантастичною історією. По іншому просто не може бути, зважаючи на те, що місто – нині Стамбул, а раніше Константинополь та Царгород, - знаходиться на цьому місці ще з часів неоліту. Воно було столицею Візантії, Османської імперії, Римської імперії, Латинської імперії. Втратило статус столиці місто лише в сучасній Турецькій республіці цілковито з логістичних переконань. Незважаючи на адміністративний розподіл, Стамбул – перше місто Туреччини.
Ваш маршрут по місту обов’язково має охопити палац Топкапи, собор Святої Софії, Блакитну мечеть, район Султанахмет та місцеву базиліку. Це ті місця, які просто життєво необхідно побачити, побувавши у Стамбулі. Палац Топкапи був головною резиденцією султанів протягом останніх 5 століть. Звідси відкривається чудова панорама. Собор Святої Софії являє собою архітектурний шедевр. Він встиг побувати мечеттю та християнським храмом. Поряд знаходиться вулиця, по якій ви зможете спуститися до узбережжя Мармурового моря. Блакитна мечеть – головна святиня мусульманського світу Стамбулу. Між двома соборами знаходиться чудовий парк. Поряд – спуск до Цистерни базиліки, яка являє собою стародавнє водосховище, схоже на печеру. Варто побачити палац Долмабахче. Він зовсім не схожий на традиційну турецьку архітектуру. Парк, фонтан та класичні фасади надають йому європейського вигляду. Для тих, хто полюбляє гамір та активне нічне життя варто побувати на площі Таксим та Істікляль. По обидва боки останньої розташовані магазини, бутіки, кафе, кав'ярні та ресторани. Людей на Істікляль ввечері дуже багато.
Основне, що ви запам’ятаєте з поїздки до Стамбулу – це панорами на Босфор. Вони відкриваються маже з кожного куточка міста.

Skyscanner: прокат авто

Вітаємо в системі пошуку автомобілів напрокат Skyscanner! Щоб знайти найвигідніший варіант, ми шукаємо серед тисяч населених пунктів і порівнюємо тисячі пропозицій прокату авто. Ми допоможемо вам якнайдешевше здійснити подорож, тож ви обов’язково вирушите в дорогу з усмішкою. Скористайтеся нашими послугами.

Прокат авто: безкоштовне порівняння

За допомогою Skyscanner можна знайти в Інтернеті найнижчі тарифи на прокат авто. Знайшовши прийнятну пропозицію, ви перейдете безпосередньо на веб-сайт компанії з прокату авто, щоб оформити замовлення. Ми не стягуємо жодних комісій, тож ви завжди отримуєте найкращу ціну.

Пошук за допомогою Skyscanner

Шукаєте авто напрокат? Ви опинилися в потрібному місці. Куди б ви не прямували та який би автомобіль не шукали, ми допоможемо вам. Введіть пункт призначення та дату отримання й повернення авто — і ми покажемо вам пропозиції від найкращих компаній. Порівнявши їх, ви зможете швидко забронювати авто.