xTravalyst
Skyscanner x Travalyst

Ми з гордістю беремо участь у проекті Travalyst

Міжнародне товариство Travalyst, яке очолює Його Королівська Високість Герцог Сассекський, створено для змінення майбутнього подорожей для всіх. Серед засновників товариства компанії Skyscanner, Booking.com, Ctrip, TripAdvisor і Visa.

Skyscanner знає про силу подорожей

Подорожі розширюють горизонти та змінюють життя. Подорожі – це цікаво, це поєднує нас. Ми хочемо, щоб мали можливість подорожувати сьогодні та завтра.

Хлопчик на човні, що вибиває очерети

«Подорожуючи, люди пізнають нові місця, знайомляться з іншими народами та переймаються їх культурою. Без подорожей це було б неможливо. Як лідери в туристичній галузі, ми повинні йти на ризики та вживати реальних заходів, щоб змінити спосіб подорожей і зберегти наш багатогранний світ для майбутніх поколінь мандрівників.»

,Моше Рафія, , Головний виконавчий директор Skyscanner

Моше Рафія, Головний виконавчий директор Skyscanner

Це більше за нас

Це виклик, який потребує нового мислення. Ось чому ми об’єднуємо сили з найбільшими компаніями, що працюють у туристичній галузі, і вітаємо вклад, ідеї та натхнення від усіх. Travalyst активно прагне співпрацювати з місцевими громадами, урядами, громадськими організаціями, провідними компаніями та соціальними підприємцями.

Нашими основними завданнями є розгляд наслідків надмірного туризму, підтримка місцевих громад, боротьба зі змінами клімату, зменшення шкоди навколишньому середовищу та захист дикої природи.

Жінка на скелі милується видом.

«Об’єднання компаній, споживачів і громад – наш найкращий шанс захистити світ і екосистеми для майбутніх поколінь»

Герцог Сассекський

Герцог Сассекський

Це буде непросто, але в Skyscanner вирішення складних проблем – природна справа

З 2000 року люди стали подорожувати вдвічі більше. До 2030 року 1,8 мільярда людей подорожуватимуть по світу*. Але ми знаємо, щоб зробити подорожі раціональними, потрібно не припинити літати — потрібно захищати світ під час подорожей.

Компанія Skyscanner підвищує обізнаність та інформує мандрівників про вплив кожного варіанту подорожі. Це лише початок нашого шляху, але ми налаштовані оптимістично. Мандрівники хочуть подорожувати раціонально. Щомісяця до нас долучається 100 мільйонів мандрівників, і 10 мільйонів з них вже обрали більш екологічний варіант подорожей.

Але це не все. Галузь подорожей має змінитися, і Skyscanner допоможе очолити цю зміну.

Дізнайтеся більше на сторінці travalyst.org

*За даними World Bank.