Карта

Рейси до: Аддіс-Абеба

Знайдіть найдешевші авіаквитки в будь-який куточок світу за допомогою служби Skyscanner! Безкоштовний пошук і бронювання авіаквитків сотень авіакомпаній на рейси в тисячі місць по всьому світу.

Skyscanner - це зручна служба для швидкого пошуку квитків. До того ж ця служба безкоштовна! Порівняйте ціни на дешеві авіаквитки та забронюйте авіаквитки до Аддіс-Абеба безпосередньо на веб-сайтах агентств та авіакомпаній.

Якщо ви можете змінювати дати поїздки, ми покажемо дні місяців, коли ціни на квитки найнижчі. А якщо ви бажаєте помандрувати, на сайті Skyscanner можна виконати пошук квитків із потрібного аеропорту вильоту в будь-яке місце. Залишилося єдине питання - куди полетимо?

Перегляньте список запропонованих авіарейсів нижче або вкажіть дати поїздки у вікні пошуку, а ми знайдемо найдешевші квитки на рейси до Аддіс-Абеба або в будь-яке інше місце, куди ви бажаєте відправитися.

Можете летіти в інший аеропорт? Знайдіть аеропорти поблизу, щоб більше заощадити.

Аеропорти поблизу міста Аддіс-Абеба

Запитання та відповіді

У місті Аддіс-Абеба один аеропорт: Аддіс-Абеба.
Delta, Gulf Air, Qatar Airways, Oman Air, Singapore Airlines, KLM, Qantas і Shenzhen Airlines пропонують прямі рейси до міста Аддіс-Абеба.
Найдешевший місяць для перельоту до міста Аддіс-Абеба – червень.

На цій сторінці відображаються лише найнижчі орієнтовні ціни, знайдені за останні 45 днів.