Карта

Авіаквитки Бангкок

Забронюйте квитки до Бангкоку і відкрийте для себе провідне місто Південно-Східної Азії! У Бангкоці є заняття на будь-який смак і будь який гаманець.

Цікавитеся історією? Варто відвідати знамениті Великий Королівський Палац та палац Віманмек (наразі музей), Храм Смарагдового Будди (Ват Пхра Кео), Храм Лежачого Будди (Ват Пхо) – один з найстаріших і найбільших храмів Бангкоку.  Прихована перлина Бангкоку – будинок-музей  «шовкового барона» Джима Томсона, де можна побачити багату виставку на тему шовку та рукоділля.

Переповнені енергією по прильоті в Бангкок? Він ніколи не спить, нічне життя Бангкоку – найкраще в Азії. Численні бари, кабаре, нічні клуби у районі «червоних ліхтарів» розважатимуть Вас 24/7. Бажаєте видовищ? Відвідайте змагання з тайського боксу, що проводяться на стадіонах Ratchadamnoen та Lumphini.

Вас цікавлять покупки? У Бангкоці будь-який гаманець буде придатним. Торгівельні центри хваляться якісними магазинами світових брендів; проте ціни можна підібрати на Ваш вибір – від небесно дорогих CentralWorldта Emporium, до бюджетного MBK. З іншого боку вуличні базари забезпечать Вас абсолютно іншим досвідом. Відвідайте Након Казем у Чайнатауні (Nakhon Kasem) або Чатучак -  один з найбільших базарів Південно-Східної Азії, що працює лише по вихідних. Невід’ємна частина Бангкоку це його нічні базари (Patpong) та базари на воді.

Бажаєте відпочити від суєти міста? Круїз по річці Чаопхрая відкриє Бангкок з абсолютно іншого боку. Парк Лумпіні пропонує простір, дерева та дитяці майданчики – рідкісні в тайській столиці. Не забудьте також скуштувати якомога більше Тайських страв – їх готують і продають прямо на вулиці. Тайська кухня – одні з найколоритніших у світі. Для повної розрядки спробуйте знаменитий тайський масаж.

Знайдіть найдешевші авіаквитки в Бангкок за допомогою Skyscanner! Skyscanner - це просто та швидко. До того ж це безкоштовно!

Порівняйте ціни на дешеві авіаквитки до Бангкока за допомогою поля пошуку вище. Ви отримаєете результати з найбільшим вибором авіакомпаній та туроператорів, що пропонують авіаквитки до Бангкока.  Забронюйте авіаквитки на літак безпосередньо на веб-сайтах туроператорів та авіакомпаній.

Якщо Ви гнучкі з датами поїздки, ми покажемо дні, коли ціни на квитки до Бангкока найнижчі. Просто виберіть пошук по цілому місяцю і наші графіки покажуть коли летіти до Бангкока найдешевше!

Потрібно забронювати готель у Бангкоці? Найкращі пропозиції на готелі можна знайти на SkyscannerHotels. Skyscannerвиконує пошук по всіх найкращих постачальниках готельних послуг, щоб надати Вам найкращі пропозиції на готелі у Бангкоці.

Знайшли авіаквитки які Вам підходять? Не забудьте додати Skyscannerдо своїх закладок і завітайте знову, щоб знайти і забронювати авіквитки від сотні авіліній, до тисяч пунктів призначень по всьому світу!

Можете летіти в інший аеропорт? Знайдіть аеропорти поблизу, щоб більше заощадити.

Аеропорти поблизу міста Бангкок

На цій сторінці відображаються лише найнижчі орієнтовні ціни, знайдені за останні 45 днів.