Карта

Рейси до: Бора-Бора

Очевидці стверджують, що Бора-Бора – це рай на землі. Острів вже більше півстоліття носить титул найкрасивішого місця на планеті. Сховавшись у водах Тихого океану, він манить туристів екзотичною природою та важкою доступністю. Тож якщо ви шукаєте незвичайне місце для того, щоб відзначити особливу подію, приїздіть на Бора-Бора і насолоджуйтесь життям.

 

Чим зайнятися?

Острів знаходиться у Французькій Полінезії серед Тихого океану у віддалині від усього світу. Тут є невеликий місцевий аеропорт. Взагалі Бора-Бора – частина невеликих островів, які розташовані у формі намиста навколо блакитної лагуни.

На Бора-Бора дуже гарні дороги, тож ви можете сміливо брати в оренду автомобіль і самостійно відвідати всі куточки острова. При виборі авто зважайте, що тут багато важко-прохідних місць. 

Найвідоміша пам’ятка острова – дві гори вулканічного походження Отеману і Пахія. Їх форма нагадує конус, а вік нараховує мільйони років. Тут безліч пішохідних маршрутів різної складності. Крім гір варто відвідати стародавні храми Маре і побувати у місцях поселення племен. Тут знайдено 44 залишки стародавніх полінезійський цивілізацій. А в місцевості Марае - Фаруреа можна знайти поховання прадавніх правителів острова. На острові є навіть музей присвячений подіям Другої Світової війни.

На острові є кораловий сад. Цей парк незвичайний тим, що знаходиться він під водою і являється повністю природного походження. Флора та фауна парку дивують своєю екзотичністю та різноманіттям. Тут можна побачити скатів, акул, мурен, та навіть погодувати екзотичних риб з рук!

Гості острова можуть зайнятися багатьма запропонованими видами спорту: національні танці, дайвінг, сафарі, верхова їзда, катання на катамарані та водних лижах, політ на параплані.

На Бора-Бора можна зайнятися також шопінгом і купити оригінальні місцеві сувеніри для себе та своїх близьких. Загалом це витвори мистецтва ручної роботи. А на місцевому ринку можна купити свіжі морепродукти та фрукти. Ви можете придбати продукти на рнку та вибрати самі екзотичний вид риби, яку ви хочете скуштувати, а кухар вашого готелю приготує вам її за місцевими традиціями та подасть на вечерю.

Бора-Бора – справжній рай для дайверів. Найпопулярнішим місцем являється Дорога скатів. Це частина лагуни, в якій мешкають всі види скатів різних розмірів. В центрі лагуни знаходиться Лагунаріум. Це відкритий акваріум з величезною кількістю риб та всіляких жителів океану. Тут можна стрибнути у воду і поплавати з черепахами, акулами та тропічними рибами. Бувалі дайвери занурюються в районі рифу у більш глибоководних місцях. Лагуна Бора-Бора – це чудове місце для дайверів-початківців. Тут неглибоко, різноманітне морське життя та безпечно. Снорклінг (плавання з трубкою і маскою на поверхні води) можливе навіть біля готелів та бунгало.

 

Цікаво знати.

Населення Бора-Бора складає близько 7500 чоловік. Найбільш чисельне поселення острова Вайтапе нараховує 4000 жителів і знаходиться в західній частині острова.

Загалом Бора-Бора це діючий у минулому вулкан, результатами життєдіяльності якого є тектонічне походження острова та дві гори в його центрі. Лагуна навколо острова досить мілководна, що досить добре захищає її жителів від великих хижаків. Барракуди та акули, які сюди запливають досить дрібного розміру.

 

Коли поїхати?

Найкращий час для відпочинку на Бора-Бора – це період з травня по  жовтень. В цей час на острові найбільш сприятливий клімат, температура не перевищує тридцяти градусів за Цельсієм, небагато туристів. Крім того в цей час проходять місцеві фестивалі та свята. В період без опадів вода у лагун стає прозорою і має насичено блакитний колір.   

Можете летіти в інший аеропорт? Знайдіть аеропорти поблизу, щоб більше заощадити.

Аеропорти поблизу міста Бора-Бора

На цій сторінці відображаються лише найнижчі орієнтовні ціни, знайдені за останні 45 днів.