Карта

Рейси до: Копенгаген

Копенгаген

Копенгаген – чи не єдине європейське місто, яке вдало поєднало інтимність та затишність разом з динамічністю столиці. Місто розташувалося на перетині торгівельних шляхів між Скандинавією та країнами Центральної Європи на декількох островах. Таким чином Данія згенерувала особливу, казкову та, просто, унікальну атмосферу.

Куди піти?

Туристи вважають Копенгаген найспокійнішою та найбільш позитивною столицею у Європі. За останні три роки столиця Данії двічі була названа найкращим містом для життя, беручи до уваги безпеку, соціальне забезпечення та рівень життя, умови для ведення справ, доступність та рівень освіти і медицини, культуру та екологію. Копенгаген викликає значне зацікавлення серед мігрантів, бізнесменів та туристів зважаючи на цей факт.

Тож, для туристів перш за все цікаво було б відвідати Старий Копенгаген з його відомими казковими списами червоних дахів на будинках, історичними будівлями та вузькими алеями. Почніть подорож з центральної площі та міської ратуші. Вперше вона була збудована у 18-му столітті, але сучасний вигляд пізнього романтизму набула у 1905 році завдяки архітектору Мартіну Ньюропу.

У Копенгагені можна прогулятися найдовшою вулицю у Європі. Довжина Стрегет складає 1,5 км. Звісно тут ви знайдете всі сувенірні крамнички, магазини, торгівельні центри, бари та ресторани. Недалеко від копенгагенського Кафедрального собору знаходиться кругла вежа Rundentaarn. З неї відкривається панорама на все місто.

Копенгаген славиться серед туристів численними музеями. Їх тут нескінченна кількість! Варто відвідати Гліптотеку Ню Карлсберг с неповторною колекцією виробів із кераміки, Музей рекордів Гіннеса а також музей Андерсена. Деякі райони датської столиці нагадують музей під відкритим дахом. Таким є, наприклад, район Христіанія - територія хіппі, які мешкають тут з 1971 року. Район Вестербро — один з найпопулярніших для життя. Тут безліч кав’ярень, барів та пабів, в яких вирує нічне життя. У Норребро проживають студенти, іммігранти і прості робітники. Остербро відкриє для вас світ круїзних лайнерів та яхт, пришвартованих вздовж узбережжя. У столиці Данії знаходиться Парк Тіволі – найстаріший парк атракціонів у всій Західні Європі. Нюхавн – це найвідоміша частина міста серед туристів. Її утворює канал, вздовж якого знаходиться затишний променад з крамничками та ресторанами.

На місці, де колись було засновано Копенгаген, нині стоїть палас Крістіансборг. Від іншої частини міста його відділяє Мармуровий міст. Колись замок був королівською резиденцією, нині це музей, де можна побачити конюшні та пам’ятник короля Христиана ІХ.

Копенгаген – місто створене для життя. Саме тому, він неодноразово завойовував першість серед інших європейських столиць. Ви відчуєте дружнє ставлення на вулицях, у кафе, супермаркеті чи музеї. Вас приємно здивує той факт, що у датській столиці, майже всі пересуваються з допомогою велосипеду. А саме 35 % жителів Копенгагену використовують його як постійний засіб пересування. За дуже символічну суму ви можете взяти напрокат велосипед. Гроші ви повернете собі на будь-якому велопаркінгу міста.

Цікаво знати.

Символом міста являється пам’ятник Русалочки, яка втілює у собі вічне кохання та очікування. Вона знаходиться у районі Остербро. Автор Русалочки, а саме однойменної казки, проживав біля узбережжя гавані Нюхавн. Тут туристи можуть побачити будинок, в якому жив видатний письменник і побачити краєвид, який і надихнув його на створення шедевру.

Можете летіти в інший аеропорт? Знайдіть аеропорти поблизу, щоб більше заощадити.

Аеропорти поблизу міста Копенгаген

Запитання та відповіді

У місті Копенгаген 2 аеропорти: Копенгаген і Копенгаген Роскілде.
Gulf Air, Oman Air, transavia, AIS Airlines, Novair, Nouvelair, Norwegian і GOL Linhas Aéreas пропонують прямі рейси до міста Копенгаген.

На цій сторінці відображаються лише найнижчі орієнтовні ціни, знайдені за останні 45 днів.