Карта

Авіаквитки Чернівці

Забронюйте дешеві авіаквитки до Чернівців та відкрийте для себе культурний центр Буковини!

Архітектура Чернівців була сформована під впливом різних країн (до складу яких місто входило за свою багаторічну історію)та культур. Панораму міста прикрашають куполи храмів різних конфесій та годинникова вежа міської ратуші.  Екскурсія середмістям австрійської доби ознайомить туристів зі стильним, майже недоторканим ансамблем будівель  школи модерну Отто Ваґнера (XIX-XXст). Беззаперечною перлиною Чернівців являється ансамбль колишньої Резиденції метрополитів Буковини і Далмації, який занесено до списку всесвітньої спадщини ЮНЕСКО. Також варто відвідати прощі Святого Христа, Театральну, Центральну, вулицю О. Кобилянської (єдина у Чернівцях пішоходна вулиця).

Культурне життя Чернівців багате та розмаїте. Тут працюють 2 театри, обласна філармонія, численні музеї, серед яких варто виділити краєзнавчий і художній музей, а також музей буковинської діаспори. Популярним місцем відпочинку, особливо влітку, є парк культури та відпочинку. Тут працюють різноманітні атракціони, кафе, бари, танцювальний майданчик просто неба, літній театр, відкритий тенісний корт тощо.

У місті працюють численні магазини, а також один з найбільших ринків західної України «Калинівський», де можна знайти буль-який крам.

Знайдіть найдешевші авіаквитки в Чернівці за допомогою Skyscanner! Skyscanner - це просто та швидко. До того ж це безкоштовно!

Порівняйте ціни на дешеві авіаквитки в Чернівці за допомогою поля пошуку вище. Ви отримаєете результати з найбільшим вибором авіакомпаній та туроператорів, що пропонують авіаквитки до Чернівців.  Забронюйте авіаквитки на літак безпосередньо на веб-сайтах туроператорів та авіакомпаній.

Якщо Ви гнучкі з датами поїздки, ми покажемо дні, коли ціни на квитки до Чернівців найнижчі. Просто виберіть пошук по цілому місяцю і наші графіки покажуть коли летіти Чернівців найдешевше!

Потрібно забронювати готель у Чернівцях? Найкращі пропозиції на готелі можна знайти на SkyscannerHotels. Skyscannerвиконує пошук по всіх найкращих постачальниках готельних послуг, щоб надати Вам найкращі пропозиції на готелі в Чернівцях.

Знайшли авіаквитки які Вам підходять? Не забудьте додати Skyscannerдо своїх закладок і завітайте знову, щоб знайти і забронювати авіквитки від сотні авіліній, до тисяч пунктів призначень по всьому світу!

Можете летіти в інший аеропорт? Знайдіть аеропорти поблизу, щоб більше заощадити.

Аеропорти поблизу міста Чернівці

На цій сторінці відображаються лише найнижчі орієнтовні ціни, знайдені за останні 45 днів.