Карта

Рейси до: Дубаї

Дубаї

У південній частині Персидської затоки серед пекучих пісків пустелі притаїлося розкішне місто Дубаї. Це оазис серед суворих природних умов Арабських Еміратів. Дубаї простягається на 80 км вздовж берегової лінії. Місто хмарочосів і розкішних авто, суворих мусульманських традицій та грошової розбещеності. Ви полюбите Дубаї за його сучасність та розмах, за різноманіття культур та вишуканість на кожному розі.

Чим зайнятися?

Уявіть, що ще 50 років тому на цьому місці не було жодного хмарочосу. Невелике середньостатистичне місто за півстоліття покорило пустелю і виросло в ультрасучасну столицю Близького Сходу, перетворившись на осередок ділового життя континенту. І все це завдяки тому, що поряд знайшли нафту. Тепер, Ваші очі розбіжаться при виборі місця де можна було б провести час, смачно повечеряти чи, просто, випити кави.

В місті проходять турніри світового масштабу, автоперегони, раллі, презентації світових брендів, кінні перегони. Сьогодні Дубаї – основна артерія культурного життя Еміратів. Мільйони людей приїжджають сюди щороку. А ще у Дубаї знаходиться найбільший торговий центр, найвищий готель, другий найбільший створений людиною порт для яхт, і найбільший акваріум у світі. Цим Дубаї так приваблює туристів.

Куди піти?

Дубаї – це одна велика пам'ятка архітектури (історію Ви тут не знайдете). Знакові місця розташовані тут зовсім недалеко один від одного, буквально на кожному квадратному метрі відвойованої у пустелі землі з арабським розмахом!

Місто славиться розвиненою інфраструктурою. Наприклад, у одному з торгових центрів Дубаї є навіть гірськолижний курорт Ski Dubai. Це критий гірськолижний курорт площею 22 500 квадратних метрів. Поряд є сніговий парк – найбільший у світі площею 3000 квадратних метрів.

Варто піднятися на будівлю Бурдж - Халіфа. Вона вважається найвищою техногенною спорудою світу. Висота її складає 830 метрів. Бурдж - Халіфа також є найвищою мечеттю, найвищим рестораном, обсерваторією і нічним клубом. Ресторан АТ.Мосфера знаходиться на 122 поверсі вежі Бурдж - Халіфа, це приблизно 495 метрів над землею.

На півострові Аль Мамзар розкинувся однойменний парк, який займає площу 99 гектарів. Головна його відмінність від інших парків – це пляжі, які зліва виходять на Перську затоку, а з правого боку - на протоку між Дубаєм і еміратом Шарджа.

Ще один неймовірний проект Еміратів – це насипні штучні острови, які з космосу утворюють візерунки. Проект передбачає 3 острова, з яких найвідоміший – Пальма Джумейра. Діаметр острова близько 5 км. Пісок для її насипу був взятий з дна Персидської затоки. З повітря острів виглядає як пальма з 17-ма гілками. Уздовж гілок тягнуться готелі, магазини, вілли і ресторани. Для захисту від хвиль над верхівкою пальми був насипаний хвилеріз, який утворив півмісяць. У центральній частині пальми знаходяться житлові будинки з розкішними апартаментами.

Місцевий базар спецій в Дейр перенесе Вас зі світу новітніх технологій і хмарочосів у атмосферу арабського минулого. Це справжній рай з різноманітними лавками, заставленими солодощами, фруктами та спеціями.

Цікаво знати

Дубаї на 50% складається з емігрантів. Прогулюючись містом, Ви зустрінете туристів, які легко виділяються тим, що увесь час дивляться на верхівки хмарочосів; резидентів, які працюють у Дубаї за дворічними контрактами, та поспішають на ділові зустрічі; та індусів, які заробили неймовірні кошти на туризмі і видобутку нафти та забезпечили собі безпечне майбутнє.

Коли поїхати?

Дубаї - один з найпопулярніших курортів в осінній та весняний періоди. У інші пори року тут царює неуявна спека та пустельні вітри.

Можете летіти в інший аеропорт? Знайдіть аеропорти поблизу, щоб більше заощадити.

Аеропорти поблизу міста Дубаї

На цій сторінці відображаються лише найнижчі орієнтовні ціни, знайдені за останні 45 днів.