Карта

Рейси до: Фаро

Чи легко сьогодні потрапити в атмосферу Португалії XVIIIстоліття? Легко, якщо купити квиток до Фару та вирушити до цього дивовижного міста. На березі чарівної затоки Ріа-Формоза, у найбільш привабливому та мальовничому регіоні Португалії, на вас чекає справжня захоплююча подорож у часі. Стародавні вулички Фару немов огортають подихом давнини і переносять на сотні років назад. Це місто наче створене для романтичних прогулянок, а навколишні бездоганні пляжі – для неквапливого розслаблюючого відпочинку. Недарма цей курорт давно полюбився туристам з Північної Європи і Великобританії, сумуючим за сонцем. Затишний та теплий Фару також ідеально підійде для весільної подорожі або романтичного відпочинку удвох.

 

Що подивитись та чим зайнятись

Фару входить до складу природного парку Ріа-Формоза, одного з семи чудес Португалії. Величезна територія парку з блакитними лагунами, мальовничими островами та бухтами вражає не лише казковими пейзажами, а й різноманітністю флори і фауни. Саме в оточенні цієї краси й знаходиться прекрасне місто Фару. Досліджувати його краще за все пішки.

Історичний центр Фару або Старе місто – це старовинні будівлі та вузькі бруковані вулички, оточені залишками давніх кріпосних стін. У самому центрі Старого міста знаходиться площа неправильної форми – Largo da Se – затишне місце з апельсиновими деревами і квітами. Саме тут знаходиться одна з найвизначніших архітектурних пам’яток Фару – Єпископський палац з характерними дахами, схожими на піраміди.

Прогулюючись Старим містом Фару, ви побачите багато церков та соборів, до яких варто зазирнути усередину аби побачити старовинні фрески, картини та мозаїки на біблейські сюжети. А уздовж довгої пішохідної вулиці RuadeSantoAntonioрозташовані більш сучасні принади міста – численні магазини, ресторани і кафе.

Та головне, за чим туристи їдуть до Фару, це, все ж таки, сонце, море та пляжі. Головний пляж міста, PraiadeFaro, знаходиться неподалік від аеропорту та являє собою піщану косу довжиною декілька кілометрів. Менш популярні, натомість більш цікаві пляжі розташовані на території парку Ріа-Формоза, проте потрапити до деяких з них можна лише пішки або на човні.

Окремої уваги заслуговує місцева кухня, в якій були збережені старовинні рибальські традиції. Тож блюда з морепродуктів – це те, що кожен відвідувач просто мусить спробувати у Фару. Приємним доповненням до трапези стануть десерти з місцевого мигдалю або інжиру та чарка «medronho» - лікеру з плодів суничного дерева.

 

Коли поїхати

Середземноморський клімат Фару обумовлює помірно теплі зими і сухе, сонячне літо. Середня температура у зимові місяці становить +10-15 °C, влітку +30 °C. Час для візиту в Фару краще обирати в залежності від мети подорожі. Щоб насолодитися красою міста та природи парку Ріа-Формоза, краще вирушати до Фару навесні. В травні тут розквітають дикі рослини, прикрашаючи місто і його околиці яскравими фарбами. Осінь також добре підходить для огляду місцевих пам'яток. А пік пляжного туристичного сезону очікувано припадає на літні місяці.

 

Загальна інформація

Країна: Португалія

Міжнародні аеропорти: Міжнародний аеропорт Фару(FAO)

Валюта: євро (EUR)

Часовий пояс: UTC+0 (влітку UTC+1), різниця з Києвом -2 години

Можете летіти в інший аеропорт? Знайдіть аеропорти поблизу, щоб більше заощадити.

Аеропорти поблизу міста Фаро

На цій сторінці відображаються лише найнижчі орієнтовні ціни, знайдені за останні 45 днів.