Карта

Рейси до: Флоренція

Флоренція

Флоренція – це дивовижне місто! Воно зіграло найважливішу роль у становленні італійського Відродження та всієї світової культури. На березі Арно створювали свої шедеври найвидатніші митці, скульптори та поети. Флоренція надихала Данте, Рафаеля, Боккаччо, Леонардо Да Вінчі та інших легенд мистецтва. Ви ніде більше у світі не знайдете таку якісну концентрацію видатних імен!

Куди піти?

Отже, якщо ви завітали до Флоренції, ви маєте обов’язково познайомитися з її дивовижним минулим! Розпочніть вашу подорож з соборної площі Флоренції. Тут, в самому серці міста понад 16 віків стоїть Баптистерій Святого Іоана Хрестителя. В 11-му столітті світ побачив його розкішні стіни, вкриті мозаїкою, і підлогу з декоративного мармуру, а через декілька десятиліть флорентійці завершили його конусно-подібний дах та двері роботи Андреа Пізано та Лоренцо Гіберті. Найвідомішими є «Ворота до раю», як їх назвав сам Мікеланджело. Поряд зі старовинним Баптистерієм височіє Флорентійський собор. Він – один з найкрасивіших у стародавній західній культурі. Сплетіння білого та зеленого мармуру вирізняє його серед інших, надає йому колориту та монументальності. Обов’язково завітайте до дзвіниці. Звідти відкривається незабутня панорама на все місто. Перед вами відкриється Арно та скромна конструкція Понте Векйо, розкішні сади Боболі на іншому кінці міста, міська ратуша і, звісно, затишні вузькі вулички середньовічної Італії.

Вважається, що у Флоренції знаходиться третя частина культурної спадщини Італії. Майже вся вона зібрана у Палаццо Векйо та галерей Уфіцци і «Академія». Тут зберігається оригінал статуї Давида славетного Мікеланджело та вишукані роботи всіх відомих скульпторів, художників та майстрів.

Піднявшись по вулиці Гвіччардіні, ви дістанетеся до Палаццо Пітті. У минулому цей комплекс являв собою літню резиденцію тосканських герцогів та навіть короля Італії. Він був збудований на замовлення Козімо Медічі за проектом архітектора Мікелоццо. Обов’язково завітайте на екскурсію всередину палацу. Вас вразить багатство прикрас та розкішний розпис капелли, яка знаходиться у лівій частині комплексу. На другому поверсі розміщена Палатінська галерея, яка містить герцогську колекцію картин. Але основною пам’яткою комплексу є сади Боболі – творіння найвидніших скульпторів, у тому числі Вазарі та Буонталенті.

Палаццо Векйо нагадує своїм суворим виглядом про етап боротьби між гвельфами і гібеллінами, в ході якої архітектура набула монолітності та ворожості. В результаті боротьби, звісно, прихильники папи отримали перемогу.

Прогулюючись вулицями Флоренції, неодмінно завітайте до однієї з небагатьох місцевих крамничок виробів з глини. Місцеві майстри славляться розписом у традиційному тосканському та флорентійському стилях. А серед численних крамничок та пастічерій притаїлася церква Сан-Лоренцо, відома капеллою Медічі, яка була розписана Мікеланджело. Також, неодмінно зайдіть до церкви Санта Марія дель Карміне. Нічим не вирізняючись серед інших фасадів, вона приховала від очей туристів справжній скарб – капеллу Бранкаччі. Ця фреска епохи раннього Ренесансу з’явилася у першій половині 14-го століття.

Флоренція п’янить історичними цінностями. Вона закохає вас у мистецтво, покаже вам як цінувати своє минуле та гармонічно уживатися з ним сьогодні.

Цікаво знати.

Нещодавно туристи дізналися про таємний коридор, який з 19го століття з’єднує Уффіци з Палаццо Пітті. Широку відомість він отримав після того, як зіграв важливу роль у романі Дена Брауна. З вікон коридору Вазарі відкривається чудова панорама на Золотий міст, Арно та місто.

Можете летіти в інший аеропорт? Знайдіть аеропорти поблизу, щоб більше заощадити.

Аеропорти поблизу міста Флоренція

На цій сторінці відображаються лише найнижчі орієнтовні ціни, знайдені за останні 45 днів.