Карта

Рейси до: Гельсінкі Вантаа

Гельсінкі – столиця і найбільше місто Фінляндії, яке знаходиться на березі Фінської затоки Балтійського моря. Гельсінкі – це осередок науки, культури, бізнесу та адміністративного устрою країни. Столиця простягається вздовж всього берегу затоки і охоплює 300 островів, які з’єднані між собою мостами. У Гельсінкі ви знайдете багато цікавих речей, які варто побачити у житті. Вам завжди буде чим зайнятися і що спробувати. Познайомтеся з цікавою архітектурою міста, насолодіться зеленими парками та дивовижною природою.

 

Чим зайнятися?

За багатовікову історію існування міста у Гельсінкі є тисячі пам’яток архітектури, які пов’язані з важливими подіями країни. Це одне з найцікавіших міст серед Скандинавських країн. Унікальною особливістю міста є той факт, що майже всі пам’ятки знаходяться в одному районі міста.

Зовсім поряд ви знайдете вісім університетів та шість технопарків. А поряд - Кафедральний собор, сконструйований архітектором Карлом Людвігом Енгелем у 1852 році. Нині у соборі проходять численні виставки і концерти. Навколо знаходиться Сенатська площа, яка разом із собором виповнена у неокласицизмі. Загалом Енгель заклав проект трьох споруд: Кафедральний собор, Державна рада та основна будівля університету.

Відомою серед туристів є фортеця Суоменлінна. Це головна цінність міста. Збудована вона була на островах у 1748 році. Нині це однойменний район міста, в якому проживає близько 800 людей. Тут є на що подивитися: кріпосні стародавні стіни, верф, зброя, музеї та ресторани. Дістатися сюди можна поромом лише за 15 хвилин від Торгової площі.

На острові Сеурасаарі знаходиться музей під відкритим небом. Тут можна познайомитися з побутом та стародавніми місцевими традиціями, які увібрали в себе риси багатьох культур. До музею було завезено будинки з майже всіх губерній Фінляндії, інтер’єр яких розповідає про життя фін різних класів суспільства в період з 18 по 20 століття. Загалом музей нараховує 86 експонатів.

У парку Сібеліуса знаходиться статуя всесвітньовідомого композитора Яна Сібеліуса, виповнена зі сталі та міді у 1967 році.

У Гельсінкі є декілька відомих ринків, де можна придбати сувеніри та місцеві ласощі. На південному березі з 1889 року діє Старий ринок. Він славиться традиційними лапландськими делікатесами та суші. Другий ринок знаходиться на Торговій площі, яка розташована також у південній частині міста в порту біля парку Еспланади.

У Гельсінкі знаходиться зоопарк Коркеассарі, який було засновано аж у 1889 році. Це один з найстаріших зоопарків у світі. Тут проживає понад 150 видів тварин і майже 1000 видів рослин. Парк приймає активну участь у підтримці видів, що вимирають і програмах повторної інтеграції тварин у навколишньому середовищі.

У Гельсінкі є також відомий парк атракціонів Ліннанмяки. Він пропонує величезну кількість можливостей провести гарно час для всієї сім’ї. Найвідоміший атракціон серед туристів – це дерев’яні Американські гірки, якому вже понад 50 років.

 

Цікаво знати.

Символом міста є зображення клену та білки. Жителі міста вибрали їх під час голосування у 1996 році. А ще Гельсінкі – єдине місто у Фінляндії, в якому є трамваї та метро.

 

Коли поїхати?

Гельсінкі – найхолодніше місто у світі! Середньорічна температура не перевищує 0 градусів за Цельсієм. Тут не має сонця майже 51 день, а дощі йдуть 120 днів на рік. Тож обираючи час для поїздки зважайте на комфортний для вас діапазон температури. Найкращий час для поїздки до Гельсінкі – літо. Її можна поєднати з подорожжю до ф’єрд та відомих фінських озер.

Можете летіти в інший аеропорт? Знайдіть аеропорти поблизу, щоб більше заощадити.

Аеропорти поблизу міста Гельсінкі Вантаа

Запитання та відповіді

У місті Гельсінкі один аеропорт: Гельсінкі Вантаа.
Delta, KLM Cityhopper, Oman Air, Singapore Airlines, KLM, transavia, Sichuan Airlines і Novair пропонують прямі рейси до міста Гельсінкі Вантаа.
Найдешевший місяць для перельоту до міста Гельсінкі Вантаа – березень.

На цій сторінці відображаються лише найнижчі орієнтовні ціни, знайдені за останні 45 днів.