Карта

Авіаквитки Санкт-Петербург

Забронюйте квитки до Петербурга і відкрийте для себе Північну столицю Росії!

Заснований у 1703 році, Петербург був резиденцією імператорів напротязі столітть. Петербург сьогодні являється другим за величиною і чи не найкрасивішим містом Росії . Історичний центр та палацо-паркові ансамблі за містом включено до Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО.

Величність Санк-Петербургу підкреслює його архітектура - прямі вулиці, просторі площі, численні канали та набережні, архітектурні ансамблі. Обов’язкові для відвідання Петропавловська фортеця, Александро-Невська лавра, Смільний інститут, Невський проспект, стрілка Васильєвського острова з будівлею Біржі, вулиця Зодчого Россі, площа Мистецтв, Дворцова, Островського та  площа Декабристів.

Петербург та його околиці славлять своїми палацами. У самому Петербурзі їх налічується більше 40. Найвідоміші звичайно Зимовий та Літній імператорські, Меншиковський, Воронцовський та Строгановський. Неперевершений ансамбль палаців можна побачити на набережній річки Мойки. Взагалі без екскурсії по каналам та річкам Петербурга подорож не буде досконалою. За межами космополітену ховаються справжні перлини палацово-паркових ансамблів:серед них найвідоміші Петергоф та Царське село. Найкраще їх відвідувати влітку, коли працюють відомі фонтани Петергофу. В цей час також можна стати свідком «білих ночей».

У Петербурзі було відкрито перший публічний музей в Росії – Кунсткамера (1719 рік). Нині у місті працює понад 200 музеїв у художній, етнографічній, історичній та інших галузях. Найвідомішими являються Ермітаж, державний Російський, музей Російської Академії мистецтв, державний музей історії Санкт-Петербурга та їхні численні філіали. Варто також відвідати Маріїнський театр, чия балетна труппа нині являється чи не найкращою в світі.

І це лише вершина айсбергу! Санкт-Петербург – це гарантія вражень на довгий час і бажання знову відвідати це історичне місто.

Знайдіть найдешевші авіаквитки в Санкт-Петербург за допомогою Skyscanner! Skyscanner - це просто та швидко. До того ж це безкоштовно!

Порівняйте ціни на дешеві авіаквитки до Петербурга за допомогою поля пошуку вище. Ви отримаєете результати з найбільшим вибором авіакомпаній та туроператорів, що пропонують авіаквитки до Петербурга.  Забронюйте авіаквитки на літак безпосередньо на веб-сайтах туроператорів та авіакомпаній.

Якщо Ви гнучкі з датами поїздки, ми покажемо дні, коли ціни на квитки до Петербурга найнижчі. Просто виберіть пошук по цілому місяцю і наші графіки покажуть коли летіти до Санкт-Петербурга найдешевше!

Потрібно забронювати готель у Пеетрбурзі? Найкращі пропозиції на готелі можна знайти на SkyscannerHotels. Skyscannerвиконує пошук по всіх найкращих постачальниках готельних послуг, щоб надати Вам найкращі пропозиції на готелі у Петербурзі.  

Знайшли авіаквитки які Вам підходять? Не забудьте додати Skyscannerдо своїх закладок і завітайте знову, щоб знайти і забронювати авіквитки від сотні авіліній, до тисяч пунктів призначень по всьому світу!

Можете летіти в інший аеропорт? Знайдіть аеропорти поблизу, щоб більше заощадити.

Аеропорти поблизу міста Санкт-Петербург Пулково

На цій сторінці відображаються лише найнижчі орієнтовні ціни, знайдені за останні 45 днів.