Карта

Рейси до: Лісабон

Лісабон – остання столиця західної Європи у напрямку Атлантичного океану. В місті збереглося небагато історичних місць, оскільки у 1755 його було повністю зруйновано землетрусом, пожежами та цунамі. Але незважаючи на несхильність природних сил до Лісабону у минулому, португальцям вдалося відбудувати розкішне місто. Сьогодні – це осередок португальської культури.

 

Куди піти?

 

Говорять, що Лісабон, як і найвідоміші столиці Європи, знаходиться на семи схилах. Замок Святого Георгія – історичний центр міста. Разом з районом Альфама – це найстаріша частина Лісабону. Він знаходиться на крутому схилі між замком та рікою. Район являє собою численні вулички та пішохідні доріжки, які тісно переплітаються між старовинними будинками та садами. Замок – культурна спадщина Середньовіччя. Нажаль він не зберігся до наших днів у своєму аутентичному вигляді, його мільйон разів перебудовували у різні часи, але сьогодні це навіть символічно, зважаючи на різноманіття місцевої культури.

Прогулюючись по Альфамі, зверніть увагу на розпис будинків та таблички з назвами вулиць. Виконані вони відповідно до місцевих традицій з керамічних плит. Стиль цей має дивну для нашого слуху назву азулежуш. За багато віків свого існування він переріс у вид мистецтва.

Кафедральний собор Se de Lisboa – чи не єдина споруда у місті, яка пережила всі природні катастрофи. Датою його спорудження вважають 1150 рік. Зважаючи на вік собору, можна сказати, що він ідеально зберігся!

Завітайте також до Лісабонського порту. Колись – це був основний порт у Європі. Його історія починається у 13-му столітті. З ним пов’язані найважливіші події епохи великих відкриттів. Звідси відправився у подорож до Індії Васко да Гама прямуючи, саме тут знаходився осередок торгівлі з колоніями та країнам Далекого Сходу. 

Лісабон славиться серед туристів своїми численним фортецям та замкам. Найвідомішими є палац Ажуда, який належить до епохи класицизму, та палац Сан-Бенту. Останній після пожежі 1755 року було значно перебудовано. До цього він являвся основною спорудою комплексу місцевого Бенедиктинського монастиря. Палац Марфа відомий серед туристів розкішшю убранства у стилі бароко. Це найбільший королівський палац у Португалії. 

Поблизу Лісабону знаходиться найвідоміший у світі монастир ієронімітів, датований 16-им століттям. Саме тут зберігаються мощі Васко да Гами. Окрасою монастиря слугує Беленська башта. Вона досі діє як маяк. Тут розташований Беленський палац – резиденція президента та пам’ятник першовідкривачам.

Говорять, що Португалія – батьківщина трамваю. Саме тут винахід отримав широке застосування. У місті безліч оглядових майданчиків. Дістатися до них можна на фунікулерах, трамваях та підйомниках.  Але найкращий краєвид відкривається біля статуї Христа на південному березі міста. Приїздіть до Лісабону восени. Більш ніде ви не побачите поєднання жовто-червоної пізньої осені разом з синіми водами океану.

 

Цікаво знати.

 

Португалія - чи не єдина європейська країна, яку оминула Друга Світова війна. Португальці пояснюють цей факт своїм везінням. В результаті вони збудували  статую Христа Кришту-Рей, заввишки у 28 метрів, яка являє собою копію бразильської статуї Христа. Нині це символ португальської удачі. До речі, під час Другої Світової війни Лісабонський порт допоміг багатьом іммігрантам залишити континент, оскільки саме звідси відпливали лайнери до Америки.

Можете летіти в інший аеропорт? Знайдіть аеропорти поблизу, щоб більше заощадити.

Аеропорти поблизу міста Лісабон

Запитання та відповіді

У місті Лісабон один аеропорт: Лісабон.
SkyUp Airlines, Transavia France, transavia, Norwegian, GOL Linhas Aéreas, Azul Airlines, Laudamotion і germanwings пропонують прямі рейси до міста Лісабон.
Найдешевший місяць для перельоту до міста Лісабон – березень.

На цій сторінці відображаються лише найнижчі орієнтовні ціни, знайдені за останні 45 днів.