Карта

Авіаквитки Львів

Забронюйте дешеві авіаквитки до Львова та відкрийте для себе Західну столицю України. Місто Лева вважається культурним центром України в той час як історичний центр міста занесено до списку Світової Спадщини ЮНЕСКО.

Численні події наповнюють розважальний календар Львова. У першу неділю травня відзначається День Міста. День Прапора (3 квітня) та День Листопадового Чину (1 листопада) також шануються серед львів’ян. Особливо колоритно відмічають у Львові Різдво. На Площі Ринок встановлюють традиційні шопка та дідух; відбуваються різдвяний ярмарок, народні гуляння, фестивалі «Велика коляда» та Свято Пампуха, виступи вертепів та парад звіздарів. Впродовж року проходять численні культурні фестивалі. Наприклад театральні фестивалі Золотий Лев і Драбина, а також щорічний театралізований карнавал, що проходить у жовтні; кінофестивалі «Wiz-Art» (фестиваль короткометражних фільмів) та «КіноЛев» (фестиваль «незалежного кіно»). Для любителів спорту у місті проводиться наймасштабніший фестиваль футбольних фанів у Східній Європі «Єврофан». Впродовж року також проходять різноманітні музичні фестивалі, як то міжнародний джазовий фестиваль «Jazz Bez».

«Львівський культ кави» відомий далеко за межами міста. Для туристів обов’язковим являється візит до однієї з численних кав’ярень та цукерень Бандерштадту. Найвідоміші з них «Віденська Кава», «Дзиґа», «Італійський дворик» та «Кабінет». Багато туристичних маршрутів прокладено через кав’ярні. Найкраща кав’ярня обирається на щорічносу Святі Кави. Піші прогулянки Львовом незамінні для любителів архітектури, що вражає своєю різноманітністю. В різний час на забудову міста вплинули стилі ренесанс, барокко, класицизм, модерн та ар-деко. Ансамблі Площі Ринок, Вірменської вулиці та історичного центру міста, а також Високий Замок являються візитівкою міста левів. В центрі міста також діє базар «Вернісаж», де Ви можете придбати сувеніри на згадку. У місті діє більше ніж 12 театрів, 40 музеїв (у тому числі багато галузевих), 20 художніх галерей, а також цирк. Любителям нетрадиційних пам’яток варто відвідати Личаківський цвинтар, на якому поховано багато відомих людей. Сьогодні його оголошено історико-культурним заповідником.

Зручний пошук авіаквитків до Львова, прокату авто та готелів у Львові на Skyscanner!

Можете летіти в інший аеропорт? Знайдіть аеропорти поблизу, щоб більше заощадити.

Аеропорти поблизу міста Львів

Запитання та відповіді

У місті Львів один аеропорт: Львів.
Ellinair, SkyUp Airlines, airBaltic, Pegasus Airlines, Motor Sich Airlines, Ryanair, Ukraine International і Azerbaijan Airlines пропонують прямі рейси до міста Львів.
Найдешевший місяць для перельоту до міста Львів – березень.

На цій сторінці відображаються лише найнижчі орієнтовні ціни, знайдені за останні 45 днів.