Карта

Рейси до: Мадрід

Мадрид знаходиться поодаль від основних європейських столиць. Тут цікаво гуляти площами, центральною вулицею Гран-Віа та лабіринтами провулків, приємно відпочивати у мальовничому парку Ретіро, заглядати у вітрини магазинів та пити каву у численних барах. На відміну від Парижу, Лондону чи Відня, у місцевому кафедральному соборі не відчувається пил віків і плин історії, так як він був завершений лише у 1993 році.  Багато туристів отримують незрівняне задоволення від подорожі до іспанської столиці.

 

Куди піти?

Мадрид – столиця Іспанії і одне з найкрасивіших міст світу, в якому знаходиться колосальна культурна та мистецька спадщина. Тут вдало поєдналися сучасні бізнес-центри та середньовічна архітектура, найкращі нічні клуби Європи, найбільші аутлети, чудові парки і, звісно, безліч музеїв.

Центром Мадриду можна охрестити площу Пуерта дель Соль. Звідси найкраще почати подорож. Ви пішки зможете дістатися до музеїв Прадо та Тіссена-Борнеміси, парку Ретіро чи до Пласа-Майор та Королівського палацу. Колись Пуерта дель Соль, яка у перекладі означає «Площа Сонця», символізувала основний вхід до міста. Вас здивує масштабність цього комплексу. З одного боку округлої площі височіє вежа з міським годинником. Вона являється частиною Real Casa de Correos, збудованої у 18-му столітті. Біля вежі знаходиться нульовий кілометр, тут беруть початок шість національних іспанських доріг. Існує традиція серед туристів наступити на лінію та загадати бажання. У східній частині площі знаходиться символ Мадриду El Oso y El Madrono (ведмідь і полуничне дерево). На площі також є статуя Марібланка та короля Карла ІІІ.

Варто відвідати головну площу міста Plasa Mayor. Вона завжди наповнена туристами, які відпочивають у тутешніх барах та ресторанах, смакуючи каву та іспанські солодощі. Офіційно площа була заснована у далекому 1620 року Філіпом ІІІ. Його пам’ятник знаходиться в центрі та надає їй своєрідний шарм та колорит.

Ще одна неймовірно гарна площа знаходиться в протилежній частині міста і має назву Plaza de Oriente. Цікаво, що її назва перекладається як «площа на сході», не дивлячись на те, що вона знаходиться в західній частині Мадриду. А названа вона була на честь орієнтиру, яким слугує Королівський палац. Саме відносно нього площа знаходиться на сході.

В такому гучному та динамічному місті Plaza de Oriente називають оазисом тиші та спокою. З тильного боку пішохідних мостів – парки та 44 статуї іспанських монархів. До речі, вони мали б знаходитися зверху на будівлі, але архітектори зрозуміли, що вони заважкі, тому розмістили статуї на землі. Plaza de Oriente - це улюблене місце для туристів та самих мадридців.

Обов’язково відвідайте Королівський палац (Palacio Real). Повірте, це найбільший королівський палац Західної Європи. Це основна цінність Мадриду. Тут можна відвідати гарні експонати фурнітури, малюнків, відомі роботи Тьєполо, Гойї та Джордано.

Мадрид – політичний центр країни. Це осередок торгівлі. В Мадриді можна знайти ексклюзив та антикваріат. Тут знаходиться великий ринок Растро, де можна купити найкращі сувеніри. Обов’язково завітайте на ринок Сан-Мігель та скуштуйте найсмачніші делікатеси у світі. 

А ще Мадрид – це місто освіти. Якщо проаналізувати все навчальні заклади, то саме у столиці знаходяться найстаріші університети та коледжі країни.

 

Цікаво знати

Не дивлячись на відсутність пляжів, Мадрид дуже сонячне місто. За статистикою в Мадриді найбільше сонячних днів, коли на небі не має ані хмаринки.

 

Коли поїхати?

Найкращий час для подорожі до Мадриду – це осінь чи весна, коли місто бурлить найважливішими подіями мистецтва та інших індустрій.  

Можете летіти в інший аеропорт? Знайдіть аеропорти поблизу, щоб більше заощадити.

Аеропорти поблизу міста Мадрід

Запитання та відповіді

У місті Мадрід один аеропорт: Мадрід.
Transavia France, Oman Air, transavia, Norwegian, GOL Linhas Aéreas, Azul Airlines, Laudamotion і Thai Airways пропонують прямі рейси до міста Мадрід.
Найдешевший місяць для перельоту до міста Мадрід – лютий.

На цій сторінці відображаються лише найнижчі орієнтовні ціни, знайдені за останні 45 днів.