Карта

Авіаквитки Рига

Забронюйте квитки в Ригу та відвідайте чарівну Естонію!

Рига славиться концентрацією архітектури у стилі німецького модерну – історичний центр міста занесено до списку світової спадщини ЮНЕСКО.  Неодмінно відвідайте ризьки візитівки - будинок Чорноголових, статую Волі, Домський собор та церкву святого Петра.

У Ризі налічується безліч музеїв та театрів. Варто відвідати музей Іноземного Мистецтва, Національну Оперу та Театр, театр Дайле (Daile) – найуспішніший у сучасній Латвії. Щоліта в Ризі проводиться Міжнародний фестиваль Сальси, який приваблює танцюристів з усього світу. Нічне життя Риги повне енергії. Відвідайте стильні Gioja Tea Room та Skyline, або Leningrad – якщо хочете «відвідати» епоху СССР в сучасній Ризі.

Латвійська кухня основується на холодних супах, кисломолочних продуктах та рибних стравах. Скуштуйте традиційні латвійські страви, такі як сірий горох зі шпиком, путра, сількюпудіньш, клопс та камаро. Традиційними напоями вважаються квас та Рижський бальзам – обов’язковий сувенір з Риги.

Порада для туристів: придбавши RigaCardВи зможете отримати знижки на використання міського транспорту, вхід до музеїв та інших туристичних принад.

Знайдіть найдешевші авіаквитки в Ригу за допомогою Skyscanner! Skyscanner - це просто та швидко. До того ж це безкоштовно!

Порівняйте ціни на дешеві авіаквитки до Риги за допомогою поля пошуку вище. Ви отримаєете результати з найбільшим вибором авіакомпаній та туроператорів, що пропонують авіаквитки до Риги.  Забронюйте авіаквитки на літак безпосередньо на веб-сайтах туроператорів та авіакомпаній.

Якщо Ви гнучкі з датами поїздки, ми покажемо дні, коли ціни на квитки до Риги найнижчі. Просто виберіть пошук по цілому місяцю і наші графіки покажуть коли летіти до Риги найдешевше!

Потрібно забронювати готель у Ризі? Найкращі пропозиції на готелі можна знайти на SkyscannerHotels. Skyscannerвиконує пошук по всіх найкращих постачальниках готельних послуг, щоб надати Вам найкращі пропозиції на готелі у Ризі.

Знайшли авіаквитки які Вам підходять? Не забудьте додати Skyscannerдо своїх закладок і завітайте знову, щоб знайти і забронювати авіквитки від сотні авіліній, до тисяч пунктів призначень по всьому світу!

Можете летіти в інший аеропорт? Знайдіть аеропорти поблизу, щоб більше заощадити.

Аеропорти поблизу міста Рига Інтернешнл

Запитання та відповіді

У місті Рига один аеропорт: Рига Інтернешнл.
Transavia France, KLM, Danish Air Transport, Braathens Regional Airways, Norwegian, Czech Airlines, Air Malta і Azerbaijan Airlines пропонують прямі рейси до міста Рига Інтернешнл.
Найдешевший місяць для перельоту до міста Рига Інтернешнл – березень.

На цій сторінці відображаються лише найнижчі орієнтовні ціни, знайдені за останні 45 днів.