Карта

Рейси до: Сан-Франциско Інтернешнл

Одне з найцікавіших та найяскравіших міст у Сполучених Штатах, Сан-Франциско відрізняється високим рівнем життя та ліберальними поглядами. Це також дуже інтернаціональне місто, майже 40 відсотків мешканців якого – іноземці, переважно вихідці з Азії та Південної Америки. Мальовниче тихоокеанське узбережжя, вражаючий міст «Золоті ворота», густі тумани та відчуття повної свободи – головні речі, за якими мандрівники їдуть до Сан-Франциско.

 

Що подивитись та чим зайнятись

Головна пам’ятка та візитна картка Сан-Франциско – це, звичайно, велетенський підвісний міст через протоку Золоті Ворота, який особливо вражає у туманну погоду. Міст «Золоті ворота» було відкрито у 1937 року, він швидко став одним з символів Сполучених Штатів. Це один з найдовших підвісних мостів у світі, його загальна довжина становить 2737,4 метрів.

Історичний центр Сан-Франциско розташований у північно-східній частині міста та відрізняється дещо хаотичною забудовою та звивистими вулицями, що петляють серед численних пагорбів. Центр міста оточений колоритними етнічними кварталами, де мешкають китайці, італійці, афроамериканці та латиноамериканці.

Система транспортного сполучення налагоджена у Сан-Франциско досконало, але пересуватися містом цікавіше за все на старовинних канатних трамваях, які вже давно перетворились з транспортного засобу на туристичний атракціон. По боках канатних трамваїв розташовані досить широкі підніжки, тож проїзд зовні вагонів не забороняється.

Пляжі Сан-Франциско, нажаль, не придатні для купання з-за холодної води й небезпечних течій. Але прогулянка ними може стати приємною, якщо пощастить з погодою. Найбільший пляж у Сан-Франциско – Оушен-Бич – простягнувся уздовж Тихого океану майже на 5 кілометрів.

Сан-Франциско відомий своїми парками, яких у місті налічується більше двох сотень. Найбільший та найвідоміший – парк Золоті Ворота, який тягнеться від центра міста до океанського узбережжя. На території парку можна відвідати оранжереї з квітами, японський чайний сад та ботанічний сад. Неподалік від парку Золоті ворота знаходиться Зоопарк Сан-Франциско, також вартий уваги. Його колекція не дуже велика, всього близько 250 видів, але серед них є представники видів, що знаходяться на межі зникнення.

Музеїв у Сан-Франциско не набагато менше, ніж парків. Найбільш відомий з них – Музей сучасного мистецтва з великою колекцією робіт майстрів ХХ-ХХІ століть. Музей Азіатського мистецтва має одну з найбільших у світі колекцій витворів мистецтва з різних регіонів Азії. Також популярністю користується інтерактивний науковий музей Експлораторіум, розташований на пірсі 15 на набережній Ембаркадеро.

Багато музеїв Сан-Франциско мають незвичайну тематику. Тут є, наприклад, музеї татуювань і штампів, НЛО і чудовиська озера Лох-Несс. Також недивно, що у інтернаціональному Сан-Франциско багато музеїв присвячено окремим етнічним групам, представники яких з давніх часів мешкають у місті.

Та мабуть самий популярний музей у Сан-Франциско – музей на острові Алькатрас. Колишній форт і військова в’язниця, а згодом – федеральна в’язниця для особливо небезпечних злочинців щороку притягує близько мільйона відвідувачів. Потрапити сьогодні на острів Алькатрас дуже просто – з «Рибацької пристані» в Сан-Франциско туди ходять туристичні катери.

 

Коли поїхати

Клімат у Сан-Франциско м’який, температура повітря протягом року відрізняється несуттєво: в літні місяці стовпчик термометру сягає у середньому +18 °C, у зимові рідко спадає нижче +10 °C. Сухий сезон триває з травня по вересень, сезон дощів – з листопада по березень. Сан-Франциско славиться густими туманами, які наприкінці літа та у першій половині осені можуть затягувати місто декілька днів поспіль. 

 

Загальна інформація

Країна: США

Міжнародні аеропорти: Міжнародний аеропорт Сан-Франциско (SFO)

Валюта: американський долар (USD)

Часовий пояс: GMT(GMT-8, влітку GMT-7), різниця з Києвом -10 годин 

Можете летіти в інший аеропорт? Знайдіть аеропорти поблизу, щоб більше заощадити.

Аеропорти поблизу міста Сан-Франциско Інтернешнл

Запитання та відповіді

У місті Сан-Франциско один аеропорт: Сан-Франциско Інтернешнл.
Delta, Gulf Air, Singapore Airlines, KLM, Air New Zealand, Norwegian, GOL Linhas Aéreas і Azul Airlines пропонують прямі рейси до міста Сан-Франциско Інтернешнл.
Найдешевший місяць для перельоту до міста Сан-Франциско Інтернешнл – лютий.

На цій сторінці відображаються лише найнижчі орієнтовні ціни, знайдені за останні 45 днів.