Карта

Рейси до: Сідней

Багатонаціональний і космополітичний Сідней – найбільше та найкрасивіше місто Австралії. Затока Порт-Джексон, на узбережжі якої розкинувся Сідней, порізана мальовничими бухтами, в межах міста розташовано чимало піщаних пляжів, а його житлові райони оточені зеленими національними парками. Архітектура Сіднею – як історичні вікторіанські будівлі XIXстоліття, так і сучасні хмарочоси ділового центру – гармонічно сусідить з природними красотами та підкреслює різноманітність головного австралійського мегаполісу.

 

Що подивитись та чим зайнятись

Головні пам’ятки та символи Сіднею – Сіднейський оперний театр та міст Гарбор-Брідж розташовані у діловому центрі міста, неподалік один від одного. Найкращий вид на відому у всьому світі будівлю оперного театру з дахами-вітрилами відкривається саме з мосту Гарбор-Брідж, який місцеві мешканці за характерну форму називають «Вішалкою». По мосту поряд з автомобільним й залізничним здійснюється пішохідний рух та навіть проводяться екскурсії для туристів. Також тут є два оглядових майданчика: на одному з пілонів на висоті 87 метрів та на верхівці арки на висоті 134 метри над водою. До другого майданчика можна потрапити лише у рамках  спеціального туру, а сам підйом до нього займає від двох до трьох с половиною годин, та видовище, що чекає на тих, хто наважиться його здійснити, того варте.

Якщо у вас недостатньо часу або бажання на підйом до арки мосту Гарбор-Брідж, є простіший варіант побачити Сідней з висоти. Сіднейська телевежа (CenterpointTower), друга за висотою будівля у Південній півкулі, відкрита для відвідувачів. Загальна висота вежі – 309 метрів, оглядові майданчики розташовані на висоті 250 та 268 метрів, а численні кафе та ресторани знаходяться на багатьох її поверхах.

Якщо ви полюбляєте природу, не пропустіть океанаріум, зоопарк та ботанічний сад. У Сіднейському океанаріуму під час прогулянки довгими підводними тунелями з прозорими стінами та дахом можна побачити представників більш ніж 650 видів риб та морських тварин. Зоопарк Таронга, розташований на березі затоки, може похвалитися не лише численними представниками екзотичних та місцевих видів тварин, а й чудовим видом на місто та Сіднейську гавань. Королівському ботанічному саду ось-ось виповниться 200 років, за цей час він встиг зібрати вражаючу колекцію рослин, в якої зараз нараховується близько 7500 видів рослин.

Пляжі Сіднею також можна назвати пам’ятками міста. Найвідоміші з них – Бонді-Біч з золотим піском та хвилями, наче зробленими для серфінгу, та Менлі-Біч з розкішною набережною та численними магазинчиками.

 

Коли поїхати

Пори року в Сіднеї, як і в усій Австралії, суттєво відрізняються від звичних європейських: зима тут тепла, а літо навпаки – прохолодне. Екстремально низьких температур тут не буває, у найхолоднішому місяці липні стовпчик термометру рідко спадає нижче відмітки +5 °C, середня температура у літні місяці становить +8-16 °C. Взимку ж повітря часто прогрівається до +30 °Cй вище. Також зима й весна – пора дощів та штормів у Сіднеї. Тож якщо ви погано переносите спекотну вологу погоду, краще утриматись від поїздки до Сіднею в цю пору. Але треба мати на увазі, що саме зимою та на початку весни температура в океані найвища – 19-22 °C, тоді коли в більш сухі та прохолодні місяці вона становить лише 16-18 °C.

 

Загальна інформація

Країна: Австралія

Міжнародні аеропорти: Міжнародний аеропорт ім. Кінгсфорда Сміта (SYD)

Валюта: австралійській долар (AUD)

Часовий пояс: GMT(GMT+10, влітку GMT+11), різниця з Києвом +9 годин 

Можете летіти в інший аеропорт? Знайдіть аеропорти поблизу, щоб більше заощадити.

Аеропорти поблизу міста Сідней

На цій сторінці відображаються лише найнижчі орієнтовні ціни, знайдені за останні 45 днів.