Карта

Рейси до: Турін

Турин

Турин це ділова артерія П’ємонту, економічний та культурний центр регіону. Знаходячись у затишку альпійських піків, поблизу з французьким кордоном, місто має багатовікову історію та різноманітну культуру.

Куди піти?

П’ємонт – це осередок Італійської індустрії, виноробства, а також батьківщина Асті та ризотто. Турин увібрав у себе всі найхарактерніші риси регіону і готовий поділитися ними з усіма охочими познайомитися з культурою північної Італії поближче.

Почніть вашу подорож Турином з площі Кастелло. На ній з 16-го століття розташовані Палас Мадама, королівський палас та театр, Урядовий палас та Бібліотека. На кшталт більшості європейських міст, площа – являється самісіньким серцем міста. Від неї розходяться 4 основні вулиці міста: віа Рома, віа По, віа П’єтро Мікка та віа Гарібальді, яка вперше з’явилася ще в епоху Римської Імперії.

Нині Палас Мадама – це музей Античного мистецтва. Бібліотека – одне з найвідоміших серед туристів місць завдяки автопортрету Леонардо да Вінчі, представленого у її колекції. Відомим серед туристів є також Єгипетський музей, його виконано у стилі бароко, та музей кіно, який розташувався у Моле Антонелліана. Взагалі, можна сміливо сказати, що всі найвідоміші виставки та презентації Італії проходять у Турині. Так склалося, що місто стало центром індустріальної півночі. Тут знаходиться виробництво автомобілів Fiat, які ще півстоліття тому влаштовували тест-драйв своїх авто на даху заводу, а також виробництво найсмачнішого у світі шоколаду. На кожному розі вулиці ви обов’язково побачите невелику крамничку, яка окрім сувенірів запропонує вам скуштувати місцеві ласощі. Виготовляють їх майстерні з віковими традиціями відповідно до старовинних рецептів. Погодьтеся, що можливість скуштувати шоколад таким, як він був за часів великих відкриттів, не може залишити байдужим жодного туриста.

Обов’язково завітайте до однієї з найскромніших на вигляд тратторій, схованих десь у лабіринті вулиць, і скуштуйте Туринське ризотто. За таким рецептом тільки тут готують ризотто ще з середини 16-го століття. Він складається з недовареного рису, залитого вином, бульйоном з вершковим маслом. Крім цього П ’ємонт – регіон Вермуту та Асті. Взагалі, Турин вважають батьківщиною багатьох італійських традиційних страв.

Звісно для того, аби познайомитися з величезним культурним надбанням міста потрібно багато часу. Але у разі відсутності такої можливості, завітайте до Турину хоча б на день. Вам неодмінно потрібно зануритися у життя міста, відчути його динамічність, історію та побачити Собор Святого Іоана Хрестителя. Вже багато віків він являється релігійним осередком П’ємонту. Навіть одного дня вистачить для того, щоб закохатися у Турин, його дружню атмосферу, енергійний народ та колорит італійської півночі.

Цікаво знати.

Назва Турину у перекладі з латинської означає «бик». Він являється символом міста. Прогулюючись вулицями, ви дійсно помітите велику кількість його зображень на будівлях, фонтанах, доріжках та фресках. За стародавньою легендою, якщо потерти живіт бика, то тобі посміхнеться удача. Тому, ви також звернете вашу увагу, що це місце на його зображеннях добре затерте. Не забутьте спробувати вдачу і ви!

Можете летіти в інший аеропорт? Знайдіть аеропорти поблизу, щоб більше заощадити.

Аеропорти поблизу міста Турін

На цій сторінці відображаються лише найнижчі орієнтовні ціни, знайдені за останні 45 днів.