Карта

Авіаквитки Варна

Забронюйте квитки до Варни та відвідайте морську столицю Болгарії!

Варна – чарівне місто на березі Чорного моря, що славиться своїми золотими пляжами та теплим середземноморським кліматом.  Древні, середньовічні, ренесанс та сучасні культури змішуються у Варні, пропонуючи архітектуру та визначні місця на кожен смак.

Відвідайте Археологічний музей, де серед інших експонатів виставлено Золото Варни – залишки древнього заховання, що було виявлено поблизу Варни у 1972 році. Якщо Ви подорожуєте з дітьми неодмінно відвідайте «Морський Сад» - найстраріший та найвідоміший парк Варни. Тут знаходяться театр на відкритому повітрі, акваріум, тераріум, дельфінаріум, зоопарк, обзерваторія та планетаріум, каток та парк розвах, які захоплять дітей і дорослих на довгий час.

У Варні побудовано численні церкви у різних стилях. Найвеличніший – Успенський Собор; також варті відвідин церкви Св. Атаназія, Св. Миколи та Архангела Михаїла. 

Після денних екскурсій по Варні, чи просто відпочинку на пляжі, ввечері відвідайте набережну. Тут Ви знайдете ресторани на кожен смак, живу музику, місцеве вино та хорошо компанію, що зроблять Вашу подорож до Варни незабутньою!

Знайдіть найдешевші авіаквитки у Варну за допомогою Skyscanner! Skyscanner - це просто та швидко. До того ж це безкоштовно!

Порівняйте ціни на дешеві авіаквитки до Варни за допомогою поля пошуку вище. Ви отримаєете результати з найбільшим вибором авіакомпаній та туроператорів, що пропонують авіаквитки до Варни.  Забронюйте авіаквитки на літак безпосередньо на веб-сайтах туроператорів та авіакомпаній.

Якщо Ви гнучкі з датами поїздки, ми покажемо дні, коли ціни на квитки до Варни найнижчі. Просто виберіть пошук по цілому місяцю і наші графіки покажуть коли летіти до Варни найдешевше!

Потрібно забронювати готель у Варні? Найкращі пропозиції на готелі можна знайти на SkyscannerHotels. Skyscannerвиконує пошук по всіх найкращих постачальниках готельних послуг, щоб надати Вам найкращі пропозиції на готелі у Варні.

Знайшли авіаквитки які Вам підходять? Не забудьте додати Skyscannerдо своїх закладок і завітайте знову, щоб знайти і забронювати авіквитки від сотні авіліній, до тисяч пунктів призначень по всьому світу!

Можете летіти в інший аеропорт? Знайдіть аеропорти поблизу, щоб більше заощадити.

Аеропорти поблизу міста Варна

Запитання та відповіді

У місті Варна один аеропорт: Варна.
Israir, SkyUp Airlines, Qatar Airways, transavia, Volotea, Norwegian Air International, Norwegian Air Sweden і GETJET пропонують прямі рейси до міста Варна.
Найдешевший місяць для перельоту до міста Варна – квітень.

На цій сторінці відображаються лише найнижчі орієнтовні ціни, знайдені за останні 45 днів.