Карта

Рейси до: Валенсія

Валенсія стоїть на іспанській землі більше 22 століть. Її території належали варварам, іспанцям, маврам, римлянам. Всі вони зробили суттєвий внесок в теперішню архітектуру та культуру міста. Сьогодні – це один з найбільших іспанських портів та центрів event- туризму. У Валенсії щороку проходить етап Формули-1 та Мото-ГП, а також пролягає велотрек. Маврські племена називали це місто раєм на землі. Повірте, це дійсно так!

 

Чим зайнятися?

Валенсія – це типове місто південної Європи: помірний клімат, неквапливий ритм життя, курортна атмосфера, середземноморська кухня, темпераментні люди, свіже повітря, пляжі, морський краєвид та чудова архітектура. Основні історичні  пам'ятки розташовані у центрі дуже компактно, тож добратися до них зручно пішки, або на велосипеді.

Перш за все варто відвідати Plaza de Toros. Ця площа у давні часи була ареною для проведення кориди. Прогулюючись вздовж численних ресторанів та кафе на вулиці Marques de Sotelо, ви дістанетеся до однієї з найвідоміших площ в Іспанії -  площі Ayuntamiento. Тут знаходиться міська ратуша, оздоблена зеленню та фонтанами. Туристи полюбляють її за спокій та рівновагу, а також, ця площа була визнана найкрасивішою у всій Іспанії за колоритну архітектуру та оригінальний ландшафтний дизайн.

Варто побачити відомий Валенсійський собор, розташований на площі Plaza de la Reigna. За місцевими віруваннями він був збудований в 13 столітті на місці мечеті і храму римської богині Діани. До собору можна потрапити через троє воріт, кожне з яких виконано у певному стилі. Залізні ворота належать до бароко, Апостольські виконано у готичному стилі, а Палацові ворота – у романському. Це найвища будівля у Валенсії, якщо взяти до уваги висоту його дзвіниці. Звідси відкривається неповторний краєвид.

Слід пройтися до, так званої, Шовкової біржі, яка була збудована у 15 столітті. Торгівля тут проходила ще в часи Середньовіччя, коли до міста приїжджали купці торгувати шовком. А поряд знаходиться центральний ринок міста - Mercado Central. Його було збудовано на початку 20 століття, але відомий він тим, що тут можна придбати абсолютно все: від сувенірів до екзотичних продуктів. Ринок був тут завжди, мабуть, з часів заснування міста, але раніше він був відкритий.

Одним з найбільш відомих серед туристів місць є склеп Вінсента. Це місце слугувало колись в’язницею, тож манить туристів, які полюбляють гострі відчуття. Склеп знаходиться під землею на місці однойменної церкви і увібрав у себе риси багатьох історичних етапів формування Валенсії. Ви зможете побачити римські фрески, вівтар вестготів та мусульманські артефакти.

Валенсія – відома своїми університетами та парками. Однин з найпопулярніших знаходиться у висушеному руслі ріки Турії і являє собою біопарк. Тут створено природні умови для проживання місцевих флори та фауни.

 

Цікаво знати.

У соборі Валенсії знаходиться чаша Святий Грааль, офіційно визнана Ватиканом справжньою. Як відомо, Ісус пив з цієї чаші під час таємної вечері.

Цікавим є також той факт, що раніше Валенсія ставала досить часто жертвою повені через розлив повноводної ріки Турії, тому було прийнято рішення перенести її русло за межі міста. На місці старого пропонували збудувати автомагістраль та зруйнувати всі мости, але жителі Валенсії висловилися за організацію парку «Сади Турії» на цьому місці.

 

Коли поїхати?

У Валенсії сонце світить понад 300 днів на рік. Це чудовий варіант для поєднання відпочинку на морі та відвідування етапу Формули-1 чи виставкового центру. Приїздіть у Валенсію з дітьми, це місто – одне з найбільш привітних для сімейного туризму.

Можете летіти в інший аеропорт? Знайдіть аеропорти поблизу, щоб більше заощадити.

Аеропорти поблизу міста Валенсія

Запитання та відповіді

У місті Валенсія один аеропорт: Валенсія.
Delta, KLM Cityhopper, Transavia France, transavia, KLM, Eurowings Europe, Kenya Airways і Czech Airlines пропонують прямі рейси до міста Валенсія.
Найдешевший місяць для перельоту до міста Валенсія – квітень.

На цій сторінці відображаються лише найнижчі орієнтовні ціни, знайдені за останні 45 днів.