Карта

Рейси до: Цюріх

Цюрих

Місто розташувалося у мальовничому місцевості на березі однойменного озера. Цюрих – культурна столиця Швейцарії, перехрестя торгівельних шляхів Європи, фінансових потоків, сплетіння різних традицій та культур. Тут можна почути вільне спілкування німецькою, французькою, англійською та навіть італійською. Вас зрозуміють, радісно зустрінуть, покажуть місто та напоять відмінною кавою.

Чим зайнятися?

Без зайвої скромності, Цюрих – це світовий фінансовий центр, а також осередок культурного життя країни. Старе місто зберегло стародавні квартали з вузькими звивистими вуличками та старовинними будинками. Нині в них розташовані маленькі кафе, кондитерські та антикварні магазини. У Цюріху близько 50 музеїв і більше сотні невеликих галерей, в яких проходять виставки найвідоміших світових майстрів.

У Цюриху більше 1800 ресторанів. Серед них є вишукані заклади, які пропонують високу французьку кухню, традиційні швейцарські страви, та ресторани, які пропонують страви практично всіх країн світу. Цюрих відомий динамічним нічним життям. Тут майже до самого ранку ходять натовпом туристи, сидять клієнти у барах, розважаються у нічних клубах.

Куди піти?

У Цюриху є що подивитися. Почніть Вашу подорож містом з площі Paradeplatz. Колись на ній влаштовували веселі та гучні фестивалі та ярмарки, сьогодні це місцезнаходження головних офісів найбільших світових банків. Для любителів шопінгу варто прогулятися сусідньою вулицею Банхофштрассе. Вона ж через півтора кілометра виведе Вас до залізничного вокзалу міста. У Цюриху вулиці утворюють дивний лабіринт. Особливо це помітно у старовинних кварталах міста, як Нідердорф та Обердорф. Тут багато будівель епохи пізнього середньовіччя, реформації та кальвінізму. Продовжіть Вашу подорож вздовж пішохідної набережної Лімматке. Це поширене місце для зустрічей серед місцевих жителів і туристів. Вони засідають у кафе, спостерігають за качками, діляться враженнями. Відоме серед туристів також місцезнаходження Цюрихского оперного театру. Це один із найвідоміших у Європі театрів опери та балету. Подивитися тут можна загалом класику.

Багато тут гарних церков, які належать до різних архітектурних стилів. У соборі Св. Петра у Цюриху знаходиться найбільший циферблат Європи. У місті є навіть діюча масонська ложа. З точки зори сучасної архітектури, Цюрих-Вест – це найбільш динамічний квартал міста. Всі найбільші конференції та урочистості проходять тут.

На території Цюриху знаходиться великий зоопарк. Він простягається на 10000 кв. метрів і повністю відтворює частину тропічного лісу Мадагаскару.

Цікаво знати

Цюрих називають «The Little Big City», що у перекладі означає маленьке велике місто. Трактувати це можна саме значимістю Цюриха у житті Європи.

Коли поїхати?

Цюрих з радістю зустріне Вас у будь-яку пору року. Тут завжди є чим зайнятися і куди піти. Найкраще, навіть, обирати час найменшої кількості туристів, як, наприклад, зима, чи пізня осінь, аби подивитися місто. У Цюриху варто побувати на Різдво. В цей час місто світиться різнокольоровими ліхтариками, проходять різноманітні ярмарки.

Можете летіти в інший аеропорт? Знайдіть аеропорти поблизу, щоб більше заощадити.

Аеропорти поблизу міста Цюріх

На цій сторінці відображаються лише найнижчі орієнтовні ціни, знайдені за останні 45 днів.