Хассі-Мессауд

5 лют. 2020 р.6 лют. 2020 р.

2 дорослих - 1 номер

Розмірковуєте, де зупинитися? За відгуками гостей Anis Résidence, Club 34 Hotel і Eurojapan Residence – найдешевші готелі міста Хассі-Мессауд. Безкоштовний сервіс Skyscanner Hotels допоможе вам швидко знайти житло на час подорожі. Тут ви можете легко знайти, порівняти та забронювати житло в місті Хассі-Мессауд безпосередньо на веб-сайті готелю або туристичної агенції. За бронювання за допомогою нашого сервісу ми не стягуємо оплату. Щоб почати, укажіть дати подорожі в полі пошуку зверху, і ми знайдемо дешеві пропозиції готелів для вас. Або виберіть один із готелів вище.

Найкращі готелі в місті Хассі-Мессауд

від 912 грн.

Запитання й відповіді

Найдешевший місяць – грудень. Середня вартість житла складає 832 грн. за добу. Найдорожчий місяць для проживання в місті Хассі-Мессаудсерпень. Середня вартість житла в цей період складає 2 112 грн. за добу.
січень минулого року – середня ціна в готелі складала 1 568 грн. за ніч. Це середня ціна за добу за попередні 12 місяців.
У місті Хассі-Мессауд середня температура в місяці січень дорівнює 11,4°C/52,5°F. липень – зазвичай найтепліший місяць із середньою температурою 42,7°C/108,9°F. січень – найхолодніший місяць із середньою температурою 5,1°C/41,2°F.
Найближчий аеропорт до міста Хассі-МессаудХассі-Мессауд (HME) (8,16 км). Інші аеропорти поблизу: Уаргла (67,07 км)

Планування подорожі: Алжир

Хассі-Мессауд: місто й околиці