Сантьяго Дель Естеро

19 груд. 2019 р.20 груд. 2019 р.

2 дорослих - 1 номер

Розмірковуєте, де зупинитися? За відгуками гостей Sin Dudas la Mejor Elección Para Disfrutar, Las Grevileas і My way – найдешевші готелі міста Сантьяго Дель Естеро. Безкоштовний сервіс Skyscanner Hotels допоможе вам швидко знайти житло на час подорожі. Тут ви можете легко знайти, порівняти та забронювати житло в місті Сантьяго Дель Естеро безпосередньо на веб-сайті готелю або туристичної агенції. За бронювання за допомогою нашого сервісу ми не стягуємо оплату. Щоб почати, укажіть дати подорожі в полі пошуку зверху, і ми знайдемо дешеві пропозиції готелів для вас. Або виберіть один із готелів вище.

Запитання й відповіді

Найдешевший місяць – жовтень. Середня вартість житла складає 744 грн. за добу. Найдорожчий місяць для проживання в місті Сантьяго Дель Естерочервень. Середня вартість житла в цей період складає 1 085 грн. за добу.
грудень минулого року: у середньому номер у цьому готелі коштував 1 365 грн. за добу. Це на 32% більше середньої ціни (925 грн.) за останні 12 місяців.
У місті Сантьяго Дель Естеро середня температура в місяці грудень дорівнює 27,2°C/81,0°F. січень – зазвичай найтепліший місяць із середньою температурою 34,5°C/94,1°F. липень – найхолодніший місяць із середньою температурою 4,6°C/40,3°F.
Найближчий аеропорт до міста Сантьяго Дель ЕстероСантьяго Дель Естеро (SDE) (5,81 км). Інші аеропорти поблизу: Ріо Гондо (72,81 км)

Планування подорожі: Аргентина