Гайман-Айленд

6 квіт. 2020 р.7 квіт. 2020 р.

2 дорослих - 1 номер

Розмірковуєте, де зупинитися? За відгуками гостей Airlie Beach YHA, Anchorage і Daydream Island Resort – найдешевші готелі міста Гайман-Айленд. Безкоштовний сервіс Skyscanner Hotels допоможе вам швидко знайти житло на час подорожі. Тут ви можете легко знайти, порівняти та забронювати житло в місті Гайман-Айленд безпосередньо на веб-сайті готелю або туристичної агенції. За бронювання за допомогою нашого сервісу ми не стягуємо оплату. Щоб почати, укажіть дати подорожі в полі пошуку зверху, і ми знайдемо дешеві пропозиції готелів для вас. Або виберіть один із готелів вище.

Найкращі готелі в місті Гайман-Айленд

від 9 704 грн.

Запитання й відповіді

Найдешевший місяць – березень. Середня вартість житла складає 3 580 грн. за добу. Найдорожчий місяць для проживання в місті Гайман-Айлендлютий. Середня вартість житла в цей період складає 7 932 грн. за добу.
березень минулого року: у середньому номер у цьому готелі коштував 4 738 грн. за добу. Це на 10% менше середньої ціни (5 218 грн.) за останні 12 місяців.
Найближчий аеропорт до міста Гайман-АйлендГайман-Айленд (HIS) (1,19 км). Інші аеропорти поблизу: Острів Гамільтон (34,75 км) Вайтсанд-Коуст (Просерпайн) (60,24 км)

Планування подорожі: Австралія