Портленд

27 лип. 2019 р.28 лип. 2019 р.

2 гості - 1 номер

Fly Stay Save + Ура! Коли ви бронюєте рейси на Skyscanner, ви отримуєте доступ до спеціальних знижок на готелі.
Розмірковуєте, де зупинитися? За відгуками гостей Ocean Views, Talisman Ocean Views і Bayviews on Seaview – найдешевші готелі міста Портленд. Безкоштовний сервіс Skyscanner Hotels допоможе вам швидко знайти житло на час подорожі. Тут ви можете легко знайти, порівняти та забронювати житло в місті Портленд безпосередньо на веб-сайті готелю або туристичної агенції. За бронювання за допомогою нашого сервісу ми не стягуємо оплату. Щоб почати, укажіть дати подорожі в полі пошуку зверху, і ми знайдемо дешеві пропозиції готелів для вас. Або виберіть один із готелів вище.

Найкращі готелі в місті Портленд

від 882 грн.
від 1 569 грн.

Запитання й відповіді

Найдешевший місяць – жовтень. Середня вартість житла складає 2 288 грн. за добу. Найдорожчий місяць для проживання в місті Портлендсічень. Середня вартість житла в цей період складає 2 647 грн. за добу.
липень минулого року – середня ціна в готелі складала 2 386 грн. за ніч. Це середня ціна за добу за попередні 12 місяців.
У місті Портленд середня температура в місяці липень дорівнює 10,7°C/51,3°F. лютий – зазвичай найтепліший місяць із середньою температурою 21,0°C/69,8°F. серпень – найхолодніший місяць із середньою температурою 8,6°C/47,5°F.
Найближчий аеропорт до міста ПортлендПортленд (PTJ) (4,58 км). Інші аеропорти поблизу: Уорнамбул (73,86 км)

Планування подорожі: Австралія