Баку

13 груд. 2019 р.14 груд. 2019 р.

2 дорослих - 1 номер

Розмірковуєте, де зупинитися? За відгуками гостей Golden Coast, Central Park Hotel і Old Street Boutique Hotel – найдешевші готелі міста Баку. Безкоштовний сервіс Skyscanner Hotels допоможе вам швидко знайти житло на час подорожі. Тут ви можете легко знайти, порівняти та забронювати житло в місті Баку безпосередньо на веб-сайті готелю або туристичної агенції. За бронювання за допомогою нашого сервісу ми не стягуємо оплату. Щоб почати, укажіть дати подорожі в полі пошуку зверху, і ми знайдемо дешеві пропозиції готелів для вас. Або виберіть один із готелів вище.

Найкращі готелі в місті Баку

від 784 грн.
від 909 грн.
від 1 850 грн.

Що мандрівники кажуть про місто Баку?

9,8
Шанувальники історії
9,4
Гурмани
8,6
Сімейні мандрівники
8,1
Любителі нічного життя
7,7
Мандрівники захисники природи
Рецензії користувачів (101)
Karimli Anar
Karimli Anar
22.04.19

Баку - приємне місце для бюджетних мандрівників. Смачна їжа, поєднання східної та західної архітектури, дешеві паби! Ви можете відвідати історію, національні літературні та художні музеї, які дуже близькі один до одного. Я б сказав, що нічне життя не найкраще.

Caspi Khan
Caspi Khan
25.09.19

It was fine, but baku is for nightlife only. Every club is expensive and its like living in pros city.

Гузель С
Гузель С
18.06.19

Very clean (in all areas), beautiful city! There is something to see, where to go for a walk and what to eat!)

Ramize Albayrak
Ramize Albayrak
17.06.19

I want to go abroad, but if you have a language question, first experience of the Baku bakhti preferable to be seen there are many places to be seen 1hafta last 3gun car rental and we went to the remote region to rent a car if you do not want to be cheap in the city of the city of the city in the city of roki? you can watch my Baku videos

Запитання й відповіді

Найдешевший місяць – січень. Середня вартість житла складає 1 191 грн. за добу. Найдорожчий місяць для проживання в місті Бакулипень. Середня вартість житла в цей період складає 1 442 грн. за добу.
грудень минулого року: у середньому номер у цьому готелі коштував 1 474 грн. за добу. Це на 8% більше середньої ціни (1 346 грн.) за останні 12 місяців.
У місті Баку середня температура в місяці грудень дорівнює 6,7°C/44,0°F. серпень – зазвичай найтепліший місяць із середньою температурою 26,4°C/79,5°F. січень – найхолодніший місяць із середньою температурою 3,0°C/37,4°F.
Найближчий аеропорт до міста БакуБаку Гейдар Алієв Інтернешнл (GYD) (15,73 км).

Планування подорожі: Азербайджан