Каксіас До Сул

11 квіт. 2020 р.12 квіт. 2020 р.

2 дорослих - 1 номер

Розмірковуєте, де зупинитися? За відгуками гостей Excelsior Hotel, Passeio E Negócios Centro і Passeios & Negócios Centro – найдешевші готелі міста Каксіас До Сул. Безкоштовний сервіс Skyscanner Hotels допоможе вам швидко знайти житло на час подорожі. Тут ви можете легко знайти, порівняти та забронювати житло в місті Каксіас До Сул безпосередньо на веб-сайті готелю або туристичної агенції. За бронювання за допомогою нашого сервісу ми не стягуємо оплату. Щоб почати, укажіть дати подорожі в полі пошуку зверху, і ми знайдемо дешеві пропозиції готелів для вас. Або виберіть один із готелів вище.

Найкращі готелі в місті Каксіас До Сул

від 1 143 грн.
від 1 345 грн.

Що мандрівники кажуть про місто Каксіас До Сул?

9,8
Сімейні мандрівники
7,5
Любителі активного відпочинку
6,2
Гурмани
6,2
Любителі мистецтва та дизайну
6,2
Мандрівники захисники природи
Рецензії користувачів (7)
Felipe Zanarro
Felipe ZanarroNovo Hamburgo
06.01.17

Muy cerca, está la ciudad de Caxias do Sul, donde se realiza, en los años pares, la Fiesta de la Uva, otra gran atracción del turismo de la Serra Gaúcha. El lugar se transforma en un gran festival cuando, una vez más, se colocan los mejores productos en exposición. Desfiles de carros alegóricos llenan la noche, con presentación de grupos musicales. También el Rodeo Campo dos Bugres, promovido en marzo por el Movimiento de Tradiciones Gauchas, atrae criadores y apasionados por el deporte "country".

Maristela  M Heying
Maristela M Heying
01.03.20

Roteiro pelas vinícolas ... boa comida e estenda até Gramado! Vale a pena!!

JOÃO  NETO
JOÃO NETO
06.01.20

Tudo foi muito bom. Paisagem, localização...

Thiago  Rotondo
Thiago Rotondo
18.06.19

Запитання й відповіді

Найдешевший місяць – липень. Середня вартість житла складає 1 143 грн. за добу. Найдорожчий місяць для проживання в місті Каксіас До Сулгрудень. Середня вартість житла в цей період складає 3 564 грн. за добу.
квітень минулого року: у середньому номер у цьому готелі коштував 1 715 грн. за добу. Це на 9% менше середньої ціни (1 875 грн.) за останні 12 місяців.
У місті Каксіас До Сул середня температура в місяці квітень дорівнює 15,6°C/60,1°F. січень – зазвичай найтепліший місяць із середньою температурою 24,2°C/75,6°F. липень – найхолодніший місяць із середньою температурою 5,6°C/42,1°F.
Найближчий аеропорт до міста Каксіас До СулКаксіас До Сул (CXJ) (3,29 км). Інші аеропорти поблизу: Бенто гонцалвес (32,75 км)

Планування подорожі: Бразилія