Говернадор Валадарес

21 квіт. 2019 р.22 квіт. 2019 р.

2 гості - 1 номер

Розмірковуєте, де зупинитися? За відгуками гостей GV Center Hotel, Pousada Jeito De Minas і Mirante Hotel – найдешевші готелі міста Говернадор Валадарес. Безкоштовний сервіс Skyscanner Hotels допоможе вам швидко знайти житло на час подорожі. Тут ви можете легко знайти, порівняти та забронювати житло в місті Говернадор Валадарес безпосередньо на веб-сайті готелю або туристичної агенції. За бронювання за допомогою нашого сервісу ми не стягуємо оплату. Щоб почати, укажіть дати подорожі в полі пошуку зверху, і ми знайдемо дешеві пропозиції готелів для вас. Або виберіть один із готелів вище.

Найкращі готелі в місті Говернадор Валадарес

від 596 грн.

Запитання й відповіді

Найдешевший місяць – січень. Середня вартість житла складає 841 грн. за добу. Найдорожчий місяць для проживання в місті Говернадор Валадаресквітень. Середня вартість житла в цей період складає 1 262 грн. за добу.
квітень минулого року: у середньому номер у цьому готелі коштував 1 192 грн. за добу. Це на 2% більше середньої ціни (1 157 грн.) за останні 12 місяців.
У місті Говернадор Валадарес середня температура в місяці квітень дорівнює 23,0°C/73,4°F. лютий – зазвичай найтепліший місяць із середньою температурою 28,7°C/83,7°F. липень – найхолодніший місяць із середньою температурою 13,9°C/57,0°F.
Найближчий аеропорт до міста Говернадор ВаладаресГовернадор Валадарес (GVR) (1,68 км).

Планування подорожі: Бразилія

Говернадор Валадарес: місто й околиці