Санто Ангело

24 лип. 2019 р.25 лип. 2019 р.

2 гості - 1 номер

Розмірковуєте, де зупинитися? За відгуками гостей Hotel Vera Cruz, Senior Parque Hotel і Pousada Temática Das Missões – найдешевші готелі міста Санто Ангело. Безкоштовний сервіс Skyscanner Hotels допоможе вам швидко знайти житло на час подорожі. Тут ви можете легко знайти, порівняти та забронювати житло в місті Санто Ангело безпосередньо на веб-сайті готелю або туристичної агенції. За бронювання за допомогою нашого сервісу ми не стягуємо оплату. Щоб почати, укажіть дати подорожі в полі пошуку зверху, і ми знайдемо дешеві пропозиції готелів для вас. Або виберіть один із готелів вище.

Найкращі готелі в місті Санто Ангело

від 1 272 грн.

Що мандрівники кажуть про місто Санто Ангело?

9,8
ЛГБТК
Рецензії користувачів (3)
Rodrigo Guerini
Rodrigo GueriniNovo Hamburgo
06.01.17

Santo Ângelo is a pleasant town with the best infrastructure for visiting the missions. It has a missionary museum in the main square where there is a cathedral with a hideous fresco of missionaries indoctrinating the indigenous population. The only considerable Jesuit remains in Brazilian territory are the very dramatic ones at São Miguel das Missões, some 50 km from Santo Ângelo

Kristine Um
Kristine UmСеул
20.07.12

Paula D Quaresma de Oliveira
Paula D Quaresma de OliveiraСанто Ангело
23.01.16

Запитання й відповіді

Найдешевший місяць – липень. Середня вартість житла складає 934 грн. за добу. Найдорожчий місяць для проживання в місті Санто Ангелотравень. Середня вартість житла в цей період складає 1 675 грн. за добу.
липень минулого року: у середньому номер у цьому готелі коштував 1 095 грн. за добу. Це на 16% менше середньої ціни (1 276 грн.) за останні 12 місяців.
У місті Санто Ангело середня температура в місяці липень дорівнює 14,8°C/58,6°F. січень – зазвичай найтепліший місяць із середньою температурою 31,5°C/88,7°F. липень – найхолодніший місяць із середньою температурою 10,0°C/50,0°F.
Найближчий аеропорт до міста Санто АнгелоСанто Ангело (GEL) (9,52 км). Інші аеропорти поблизу: Санта Роса (50,41 км)

Планування подорожі: Бразилія

Санто Ангело: місто й околиці