Хасково

26 лип. 2019 р.27 лип. 2019 р.

2 гості - 1 номер

Fly Stay Save + Ура! Коли ви бронюєте рейси на Skyscanner, ви отримуєте доступ до спеціальних знижок на готелі.
Розмірковуєте, де зупинитися? За відгуками гостей Apartment Max Comfort, Radnevo Hotel і My House Kurtoglu – найдешевші готелі міста Хасково. Безкоштовний сервіс Skyscanner Hotels допоможе вам швидко знайти житло на час подорожі. Тут ви можете легко знайти, порівняти та забронювати житло в місті Хасково безпосередньо на веб-сайті готелю або туристичної агенції. За бронювання за допомогою нашого сервісу ми не стягуємо оплату. Щоб почати, укажіть дати подорожі в полі пошуку зверху, і ми знайдемо дешеві пропозиції готелів для вас. Або виберіть один із готелів вище.

Найкращі готелі в місті Хасково

від 486 грн.

Запитання й відповіді

Найдешевший місяць – січень. Середня вартість житла складає 778 грн. за добу. Найдорожчий місяць для проживання в місті Хасковогрудень. Середня вартість житла в цей період складає 1 005 грн. за добу.
липень минулого року: у середньому номер у цьому готелі коштував 875 грн. за добу. Це на 3% менше середньої ціни (908 грн.) за останні 12 місяців.
У місті Хасково середня температура в місяці липень дорівнює 23,4°C/74,1°F. липень – зазвичай найтепліший місяць із середньою температурою 30,8°C/87,4°F. січень – найхолодніший місяць із середньою температурою -3,7°C/25,3°F.
Найближчий аеропорт до міста ХасковоПловдів (PDV) (61,05 км).

Планування подорожі: Болгарія