Шібугамау

26 січ. 2020 р.27 січ. 2020 р.

2 дорослих - 1 номер

Розмірковуєте, де зупинитися? За відгуками гостей Marina Chibougamau, Gîte de la Rivière і Relais Lac Caché – найдешевші готелі міста Шібугамау. Безкоштовний сервіс Skyscanner Hotels допоможе вам швидко знайти житло на час подорожі. Тут ви можете легко знайти, порівняти та забронювати житло в місті Шібугамау безпосередньо на веб-сайті готелю або туристичної агенції. За бронювання за допомогою нашого сервісу ми не стягуємо оплату. Щоб почати, укажіть дати подорожі в полі пошуку зверху, і ми знайдемо дешеві пропозиції готелів для вас. Або виберіть один із готелів вище.

Запитання й відповіді

Найдешевший місяць – жовтень. Середня вартість житла складає 2 000 грн. за добу. Найдорожчий місяць для проживання в місті Шібугамаулистопад. Середня вартість житла в цей період складає 2 984 грн. за добу.
січень минулого року – середня ціна в готелі складала 2 285 грн. за ніч. Це середня ціна за добу за попередні 12 місяців.
У місті Шібугамау середня температура в місяці січень дорівнює -18,3°C/-0,9°F. липень – зазвичай найтепліший місяць із середньою температурою 23,1°C/73,6°F. січень – найхолодніший місяць із середньою температурою -24,7°C/-12,5°F.
Найближчий аеропорт до міста ШібугамауШібугамау (YMT) (18,81 км).

Планування подорожі: Канада

Шібугамау: місто й околиці