Байшань

27 вер. 2019 р.28 вер. 2019 р.

2 гості - 1 номер

Розмірковуєте, де зупинитися? За відгуками гостей Longfu Tianyuan Hotel, Baishan China Hotel і Zijingge Hotel – найдешевші готелі міста Байшань. Безкоштовний сервіс Skyscanner Hotels допоможе вам швидко знайти житло на час подорожі. Тут ви можете легко знайти, порівняти та забронювати житло в місті Байшань безпосередньо на веб-сайті готелю або туристичної агенції. За бронювання за допомогою нашого сервісу ми не стягуємо оплату. Щоб почати, укажіть дати подорожі в полі пошуку зверху, і ми знайдемо дешеві пропозиції готелів для вас. Або виберіть один із готелів вище.

Найкращі готелі в місті Байшань

від 893 грн.

Запитання й відповіді

Найдешевший місяць – січень. Середня вартість житла складає 462 грн. за добу. Найдорожчий місяць для проживання в місті Байшаньсерпень. Середня вартість житла в цей період складає 677 грн. за добу.
вересень минулого року: у середньому номер у цьому готелі коштував 493 грн. за добу. Це на 13% менше середньої ціни (562 грн.) за останні 12 місяців.
У місті Байшань середня температура в місяці вересень дорівнює 9,6°C/49,3°F. липень – зазвичай найтепліший місяць із середньою температурою 19,0°C/66,2°F. січень – найхолодніший місяць із середньою температурою -18,5°C/-1,3°F.
Найближчий аеропорт до міста БайшаньТонхуа (TNH) (43,92 км).

Планування подорожі: Китай