Донгіїн

29 лип. 2019 р.30 лип. 2019 р.

2 гості - 1 номер

Fly Stay Save + Ура! Коли ви бронюєте рейси на Skyscanner, ви отримуєте доступ до спеціальних знижок на готелі.
Розмірковуєте, де зупинитися? За відгуками гостей Home Inn Plus (Dongying Wanda Plaza), Jiayi Hotel (Dongying Xi'er Road Huabajing) і Shangchao Boutique Hotel (Dongying Xingkai Home Furnishing) – найдешевші готелі міста Донгіїн. Безкоштовний сервіс Skyscanner Hotels допоможе вам швидко знайти житло на час подорожі. Тут ви можете легко знайти, порівняти та забронювати житло в місті Донгіїн безпосередньо на веб-сайті готелю або туристичної агенції. За бронювання за допомогою нашого сервісу ми не стягуємо оплату. Щоб почати, укажіть дати подорожі в полі пошуку зверху, і ми знайдемо дешеві пропозиції готелів для вас. Або виберіть один із готелів вище.

Найкращі готелі в місті Донгіїн

від 294 грн.
від 490 грн.
від 899 грн.

Запитання й відповіді

Найдешевший місяць – листопад. Середня вартість житла складає 457 грн. за добу. Найдорожчий місяць для проживання в місті Донгіїнчервень. Середня вартість житла в цей період складає 621 грн. за добу.
липень минулого року: у середньому номер у цьому готелі коштував 490 грн. за добу. Це на 5% менше середньої ціни (518 грн.) за останні 12 місяців.
У місті Донгіїн середня температура в місяці липень дорівнює 25,9°C/78,6°F. липень – зазвичай найтепліший місяць із середньою температурою 29,2°C/84,6°F. січень – найхолодніший місяць із середньою температурою -6,2°C/20,8°F.
Найближчий аеропорт до міста ДонгіїнДонгіїн (DOY) (19,71 км).

Планування подорожі: Китай